Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam nyolcvan...

Miért érzem magam nyolcvan évesnek?

Figyelt kérdés
Sokszor van, hogy lelkileg már 80-nak érzem magam, pedig még csak 28/N vagyok.

2021. márc. 4. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiégés? Valószínűleg boldogtalan vagy, nem találtad meg még az eletcelodat, vagy az igazit... Vagy bántottak, megcsaltak, atvertek...


Keresd a jó és szép dolgokat. A kicsiket is.

2021. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is kiégtem a munka miatt,persze nem csak az volt a gond,jól gondolod 1-es,szerintem nálad is valamelyik tünet lehet a gond.

Én 22 évesen éreztem ezt,az az tavaly.

2021. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sok, nagyon sok dolgot éltél át az életedben, ami lelkileg megviselt.
2021. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit kifáradtál, túl sok munka, túl sok párkapcsolat. Ha nem égeted mindkét végén a gyertyát, könnyebb észrevenni mi az ami neked személyesen örömöt okoz.

Egyébként nem voltál még 80 éves, nem tudhatod milyen érzés. Talán 80 évesen sokkal jobban fogod magad érezni lelkileg mint most.

2021. márc. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is éreztem így mikor sofőr voltam és havi szinten 15-20000 km mentem több országban is jártam,hol éjjel-nappal menni kellet,annyira sok volt minden,kevés szabadidő és pihenés hogy ki buktam 23 évesen nemrég.

3 hónapja próbálok helyre jönni,soha többé nem csinálok ilyen butaságot.

2021. márc. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!