Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízhatóak a...

Mennyire megbízhatóak a (motorikusan és futóművileg felújított) 60-as évek végi, 70-es évek eleji Chrysler Imperialok, Lincoln Town Car-ok és a nyolcvanas évekbeli Toyota Century-k? Tudom, hogy az alkatrész felkutatás ezeknél a legnagyobb probléma.

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezném (vagy ha ti tudtok ismerősei körben ilyenekről, akkor írhattok ti is), akiknek napi szinten használatban vannak régi autóik.


Akik túlféltik, emiatt ritkán hozzák ki (a fenti példákhoz képest sokkal szebben és sokkal több mindenre kiterjedően restaurált, amúgy nagyon patent állapotú) oldtimereiket, azoktól fölösleges, nem tudnak releváns információt szolgáltatni autóikról a kiírt kérdés tekintetében.


Összegezve:


A csupán néhány (fent írt) dologban restaurált,


Nem feltétlenül gyönyörű állapotú,


Napi használatban lévő


Autók tulajainak válaszát, egészen pontosan tapasztalatait szeretném olvasni. Ha ilyen ember itt nincs, de te ismersz ilyen egyéneket, akkor általuk Te is írhatsz nekem!



2021. jan. 21. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
anyám
2021. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anyád.
2021. febr. 13. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos 60as,70es évekbeli autókat napi használatra szinte senki nem használ,ha épp X millió közül találsz egy ilyet szerintem. Azaz lehet van ilyen,de nagyon ritka lehet,sőt :)

Nekem ismerősöknek vannak ilyesmik,70es évekből autók,de kicsit se napi használatra sajnos,így nem tudok segíteni, viszont ha kasztni,motor,futómű rendben van,elektronika(már ami van egyáltalán) azok működtetés szerűen működnek, akkor hajrá:)

2021. ápr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!