Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hajléktalanokat hogy nem...

Bulcsando kérdése:

A hajléktalanokat hogy nem készíti ki az unalom ?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy hogy tudnak napokon át ugyan ott ácsorogni és koldulni , én szerintem képtelen lennék erre vagy az unalom készítene ki , vagy elkallódnék .Én nagyon szeretem a természetet de csak akkor tudom felfogni ha sokáig mást csináltam , munka után , gyönyörű de egyébként bele fásulnék abba is .

#hajléktalan #unalom #kikészülés #hajléktalanok élete #hajléktalanok mindennapjai #szórakozás nélkül
2021. márc. 5. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom botokkal játszanak meg patkányt versenyeztetnek.
2021. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De ok egyaltalan nem a termeszetszeretet miatt vannak az utcan es nem is allitjak, hogy nem fasultak bele...
2021. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
pia és herbál az unalom elszáll
2021. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hajléktalan voltam 3 hónapon keresztül, egyszer sem koldultam, csak cigit kértem az emberektől (ilyen ez a függőség). A hobbim az volt, hogy megismertem a várost, a természetbe is sokszor jártam. Szerencsére Anglia legzöldebb városában éltem, szóval volt hol aludnom (sátorban a parkban, erdőkben). A kaja megvolt a gyorséttermekből, a maradékot nagyon szívesen ideadták. A maradék időben azon agyaltam, hogyan jutnék ki ebből a szar helyzetből.
2021. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
juthatnék ki*
2021. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A hajléktalanokat hogy sikerült a természetszeretettel összekötni?

Egyébként sokuk alkoholista, ők vagy azért vannak el, mert be vannak rúgva, vagy azért, mert már utolérte őket a delirium tremens.

Aki nem alkoholista (legalább nálunk), meg általában nem csak ül és koldul, hanem pl újságot árul, vagy van egy, aki hegedül. Ha máshol van olyan, aki egyik kategóriába sem esik bele, hát,az fogalmam sincs.

2021. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak mi látjuk úgy mintha unatkoznának.
2021. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyire ne legyunk mar cinikusak.
2021. márc. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!