Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a videó alapján...

Szerintetek a videó alapján izgalmas lehet a tek-es hivatás ?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem igen a videót látva de amúgy persze elég veszélyes ez a hívatás elismerem


2021. márc. 6. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Izgalmas, de hogy veszélyes? Tucatnyi gépfegyveressel, golyóállómellényben éjjel lerohanni egy fegyvertelen, alvó férfit? Ezért megszakadhatnak... inkább jöjjenek nappal, de ne keltsenek senkit se fel. :P Nyilván veszélyesebb, mint a sima rendőri pálya, de azért Magyarország nem USA.


Ettól függetlenül elismerem őket, jól kiképzett srácok.

2021. márc. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
46%
Tisztelendő, izgalmas, és esetenként veszélyes. Ritkán van Magyarországon bármiféle ellenállás a kommandósok ellen, főleg nem tűzharc, nem soknak van fegyvere, ez nem az Egyesült Államok. Mindenesetre nem könnyű meló bejutni, de ez egy hivatás, életüket kockáztatva is fenntartják a rendet.
2021. márc. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem például azért is tetszik mert tavaly nyáron a faluba ki jöttek hozzánk a kommandósok kilenc autóval délután külső szemlélőként érdekes volt látni hogy hogy működnek a dolgok egy roma sráchoz jöttek ki mert állítólag droggal foglalkozott aztán mi igaz ebből mi nem nem tudom de meg lepődtem rajta mert kis faluban ez nem mindennapi eset
2021. márc. 6. 00:31
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Valaki megpróbál eladni fél gram füvet és akkor rá lehet őket hívni. Egyszer volt, hogy egy papánál ténylegesen fegyver volt, akkor a tekesek egymást lőtték véletlenül fejbe és titkosítottan ment le a tárgyalás. Sima állami pénznyelő, valószínűleg halálra unják magukat.
2021. márc. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a normális válaszokat! Olyan szempontból nekem is tetszik hogy jó érzés elkapni a rossz fiúkat csapatmunka és ad egy kis adrenalint mondjuk ha egy maffia vezért kell elkapni meg nem könnyű mindig számolni azzal hogy nehogy ott maradj de bizzol a társaidban hogy majd meg védenek fedezitek egymást.
2021. márc. 6. 01:08
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

'ad egy kis adrenalint mondjuk ha egy maffia vezért kell elkapni'


Hát igen, rendkívül veszélyesek a magyar maffiavezérek. Te dokumentumfilmek alapján akarsz TEK-es lenni? :D

2021. márc. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs Tek-esnek lenni alapból nem felelnék meg a kovetelményeknek de szeretek róla témaként beszélgetni videókat nézni róluk. Kíváncsi voltam mit gondoltok róluk ezért írtam ki a kérdést.
2021. márc. 6. 01:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Attol hogy valami veszélyes még nem lesz izgalmas. Amennyit én tudok a munkájukról az alapján elég unalmas. Az idejük nagy részét készenlétbe töltik, majd néha kimennek letartoztatni valkakit. Aztán majd kb 5/10 évente lesz olyan aki komolyabban ellenál. De ottis kb félperc alatt fogeldőlni ki a gyorsabb. Számomra ez elég unalmas.
2021. márc. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi. Itt a kiképzés a lényeg, na meg maga a jelenlét. Minden egyes országnak van speciális kommandója, Magyarországon ez a TEK. Szükség van rá, már csak az elismerés miatt.
2021. márc. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem
2021. márc. 6. 01:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!