Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresk egy bűbájos boszorkák...

Keresk egy bűbájos boszorkák részt, a leírtak alapján melyik lehet az?

Figyelt kérdés

Az ismétlések miatt elfogott a nosztalgia. Eszembe jutott egy rész ami a többin kívül is különösen megmaradt nekem:


A részben Phoebe-nek volt egy pasija, akit többször is megmentettek a veszélytől. Leakarták őt lőni, késelni ....

Piper még le is fagyasztotta az időt, hogy úgy tűnjön mintha Phoebe teljesen átlagosan mentette volna meg. Aztán ez a sok minden egy nagy galibát okoz, így Piper-nek és Paige-nek (Itt már Paige volt, szóval a 3.évad felett van) vissza kell mennie az időben, hogy megmondják a múltbeli Pipernek, legközelebb jobbra menjenek és ne balra. Így Phoebe-ék már csak a rendőrök után érnek oda, akkor viszont késő a férfi halott. Így kellett lennie.


A kedvenc részekből, amit ide sokan leírtak lehet, hogy a neve Jason, de ebben egyáltalán nem vagyok biztos.

Megköszönöm, ha segítetek. Hanyadik évad, hanyadik rész? :)



2016. okt. 31. 00:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Keresek*
2016. okt. 31. 00:25
 2/3 anonim válasza:

Először is csak Piper megy vissza, mert Paige meg Phoebe meghal, mert a lefagyasztás miatt lére jött egy időlyuk, amin vissza jön a jövőből egy Warlock, aki a fiatal énjével megölik a 2 nővért.


A rész pedig:

5. évad 8.rész, a címét nem tudom.

2016. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tényleg már rémlik. Először Paige jelenléte ugrott be. Még a végén talán meg is kérdezik Pipert, hogy ,,Tudsz valamit amit mi nem?"

Erre a halálos dologra viszont nem emlékeztem már.

A lényeg a rész volt, mert régóta kerestem.

Mégegyszer köszi.

2016. dec. 13. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!