Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az hogy reszegen...

Miert van az hogy reszegen teljesen elveszitem magam felett a kontrollt es minden kiesik masnapra?

Figyelt kérdés

Sajnos az utobbi 1-2 evben a reszeg/spicces mentalitasom teljesen megvaltozott rossz iranyba a korabbiakhoz kepest. Amikor mar abszolut nem tudok magamrol elkezdek mindenkit hivogatni messengeren (exek, nok akikkel regebben ismerkedtem, stb.) es baromsagokat irkalok mindenkinek. A korulottem levo emberekkel meg agressziv leszek ha le akarnak allitani es mondjuk el akarnak kuldeni haza, vagy ha helyben van a buli akkor aludni. Brutalisan kifordulok magambol es teljesen kiesnek orak az emlekeimbol. Eleg felelmetes mindez, foleg amikor kocsmaban tortenik es konkretan az ejszaka jelentos reszere abszolut nem emlekszem, csak elmeselesek alapjan. Eleg sok ember megutalt mar amiatt hogy ilyen vadbarom vagyok ha berugok... ami a legfurabb hogy altalaban vodkatol es tatrateatol leszek ilyen okor, de mas piak eseten se vagyok teljesen elviselheto.



Veletek volt mar ilyen?


2021. márc. 7. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez nem lesz szimpatikus válasz, de az alkohol utat nyit a tudatodhoz az alacsonyabb létsíkok lényeinek.

A spirituális irányzatok ezért nem engedik az alkohol fogyasztását.

Persze ilyen irányítás átvétel elég ritkán valósul meg, de a tünetei pont azok, amiket te írsz.

2021. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11


Hát tény, hogy kb. mintha vmi démoni erő lenne urrá rajtam olyankor. Olyan emberek mesélik el a történteket akiknek nem lenne semmi érdekük hazudni erről és nagyon gáz milyen vagyok olyankor. Asszem a rövidet kerülöm...

2021. márc. 7. 19:14
 13/14 anonim ***** válasza:

12

Erre megvan a tudományos magyarázat, nem kell ezoterikus baromságoknak bedőlni. :)

2021. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Erdekes, elkepzelni nem tudom mi lehet veled. Mert az alkohol altalaban javitja a memoriat az itelokepeseget, vagy reflexet. Kerdezz meg egy orvost, biztos van valami szervi bajod, mert ez tenyleg furcsa reakcio az alkoholra.
2021. márc. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!