Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nő vagyok vagy férfi? 25 N

Nő vagyok vagy férfi? 25 N

Figyelt kérdés
Tetszenek a férfi zsebes nadrágok például. Érdekelnek a helikopterek, tankok, teherautók makettjei. Utálok főzni. Szeretném fejből tudni az autó fajtákat. Szeretnék tudni szerelni. Szeretnék verekedni. Tetszenek a szép nők. Szeretnék sörözgetve a híreket nézni, vagy filmeket. A cigit nem nagyon bírja a szervezetem. Elvileg nő vagyok, és amúgy érzékeny. De totál durva is tudok lenni ha feldühítenek. Valami fiús nő vagyok! Én sem értem. Talán hormonvizsgálat kimutatná?

2021. márc. 9. 12:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Mi van a lábad között?
2021. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
'Nő vagyok vagy férfi? 25 N' :D
2021. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagy, csak nem a szokványos tulajdonságokkal. De ebben nincs semmi baj.
2021. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
22%
Szimplán egy bolond p*csa vagy, nem a hormonvizsgálat hanem amid van az mutatja meg mi vagy anyukám
2021. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%

#1:

Lehet olyan dagadt, hogy nem látja, és még a tükör is össze van törve. 😃

2021. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

5

Az enyém se nagy, de el tudom dönteni, hogy férfi vagy nő vagyok.

2021. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő nem attól nő, mert főz és nem sörözik, és nem szeret szerelni, stb amiket felsoroltál. Ez már személyiség függő. Biológiailag 2 nem van, ezen az se változtat ha egy egész világ ágál ellene. Viszont attól szép a világ, hogy mindenki más személyiségű, érdeklődési körű stb. Attól még te nő vagy, úgy ahogy azt be is vallottad a címben (25 N).
2021. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy, aki nem a sztereotípiák alapján él.
2021. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Sok férfi az ilyen karakteresebb személyiségű, talpra esett nőket kedveli és nem a miss pics@kat :) a korábbi időkben is ugyanúgy jelen volt, az elesettebb, szerencsétlenebb, és a talpra esett, női személyiség, és ne bizonytalanítson el, az, hogy megpróbálják meghatározni hogy milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie egy férfinek vagy egy nőnek, ugyanis azt nem a tulajdonságok döntik el.
2021. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Sörözés, verekedés, híreket nézni.. Öltözködés.. Ezek mind nemtelen dolgok, csak a társadalmi beidegződés miatt gondoljuk, hogy a sör férfias. Pedig nem az, ugyanannyira nőies mint férfias.. Igazából ital, totál semleges nemileg. Én egy olyan férfi vagyok speciel, aki utálja a sört, alkoholt sem iszok úgy unblock nagyon, 3 havonta egyszer.. Sportot nézni a tvben nos az sosem érdekelt.. Romantikus filmeket viszont szeretek nézni.. Mégis nőkhöz vonzódok, férfias mély hangom van, önbizalmam is helyén.. Most akkor mi van? Nő vagy teljes mértékben, csak szimplán a neveltetésed miatt kialakult, hogy szereted a tipik 'fiús' dolgokat. Meg amúgy kérdező, írtad, hogy tetszenek a szép nők.. Leszbikus vagy? A horm9nvizsgálat hülyeség, azon szakadtam. :DD
2021. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!