Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy helyes diplomás lány/nő...

Egy helyes diplomás lány/nő el tudná fogadni személyemet/ 41 éves férfi vagyok/ mint magányűző beszélgető partnert?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
diplomás lány? itt?
2014. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
kicsinykét eltévedtél szerintem..........
2014. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2 -es nem te lettél megszólítva, nem válaszolsz! érthető!
2014. jún. 22. 23:46
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi vagy Te fegyőr?
2014. jún. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Pedig már gondolkodtam rajta, hogy egy beszélgetéshez hátha elég diploma helyett az OKJ is...


De ilyen stílussal? :D

2014. jún. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezért nincs senkije mert magas az igénye, és nem feltétlenül okosabb vagy intelligensebb egy diplomás nő mint egy diploma nélküli. Ébresztő ez nem mese ország :D
2014. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Semmi baj a stílusommal. Ilyen vagyok. Vagy az jobb lenne ha megjátszanám az álszent műdemokrata, műtoleráns műempatikus mindenbe beleszól, de semmihez nem ért figurát? Aki kedves és figyelmes, megértő és odaadó önzetlen és segítőkész. Mindaddig amíg profitálhat belőle. De amikor viszonzásra nem számíthat, rögtön megfeledkezik a toleráns-segítőkész-empatikus-demokrata -önzetlen énjéről ės visszatér az ösztönei álltal irányított személyiségéhez aki mindig is volt. Mert ilyenekből aztán van bőven. És én nem állok be a sorba. Valamint egy rövid kérdésből és egy határozott válaszból messzemenő következtetéseket levonni személyiségemet illetően azt hiszem nem igazán lehet. Szóval kérdésem továbbra is aktuális, nyitott vagyok az ismerkedésre.
2014. jún. 23. 16:47
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy 50 évesen már mindegy kivel fogsz szóba állni :)
2014. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves T. Veronika! Kicsit több magabiztosságot ha javasolhatom! A kérdésre úgy reagáltál hogy megismerkedsz velem. Egy válasz miatt rögtön meggondoltad és elálltál ettöl a szándékodtól. Küldök neked a privát címedre egy bemutatkozó levelet. Ha elnyeri a szimpátiádat és megadod az e-mail címedet, küldök egy fényképet magamról. Ha nem kívánsz a bemutatkozás és fotó után a társaságodnak engem , válaszolnod sem kell! Egy nőnek nem kötelessége megindokolni azt hogy miért nem akar kapcsolatot tartani egy férfival. Ha nincs kedve, válaszolnia sem kell! És ez nem illetlenség a részéről. Ez egy olyan előjoga a nőknek amit tiszteletben kell tartani, bár ezt nagyon sokan nem teszik meg. Elutasításra nagyon gyakran hisztérikusan, egyéb nem kívánatos, formákban reagálnak. Nálam ilyen probléma sosem volt, ha nem kívánod az ismeretségemet nem jelentkezek többet. Bár remélem nem ez lesz a végkifejlet! Rövidesen érkezik a címedre a bemutatkozó levelem!

Üdvözöllek!

2014. jún. 24. 17:52
 10/17 A kérdező kommentje:
8 -as válaszírónak, 50 - 60 évesen sem lesz mindegy hogy kivel állok szóba, épp úgy ahogy 20 -30 évesen sem volt. Logikátlan a következtetésed!
2014. jún. 24. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!