Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen lekezelőek az...

Miért ilyen lekezelőek az emberek a biszexuális lányokkal (is)?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek. De eddig azt hittem, hogy a leszbikusokat/biszex lányokat elfogadják, hégy rájuk nem b*zizik senki, de az előbb kiírtam egy kérdést ami a fiúknak szólt, hogy összejönnének-e egy biszex lánnyal. És sorra kapom a privát üzeneteket, hogy milyen beteg, aberrált vagyok, meg nem létezik olyan, hogy biszexuális, ez csak valami emberi hülyeség. Meg, hogy a fiúknak lányokhoz kell vonzódni, ha lány vagyok akkor meg fiúkhoz. Sőt még fenyegettek is, hogy ne merészeljem rontani itt a fiatalságot a kérdéseimmel, mert különben nagyon megbánom.

Eléggé érzékeny vagyok amúgy, eddig nem kaptam semmi ilyen megnyilvánulást, pedig már több biszexualitással kapcsolatos kérdésem is volt, most meg egy ilyenért, nekem esik mindenki, meg fenyegetnek. Annyira feltudnak húzni az ilyen emberek. Hogy hagyjam őket figyelmen kívűl?



2021. márc. 9. 17:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10, nem lett sokkal több, csak egyre többen merik felvállalni.
2021. márc. 10. 13:49
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

#6 xDDD

#7 XDD


NA és akkor mi van ?! :D

Irigykedsz, hogy nekik van kukijuk és pncijuk is ? XD


Én meg a teknősökkel és a hörcsögökkel szeretem csinálni.

Amelyik aberrált meg beszól nekem, annak arra van az irány!

(Mutatom, csak nem látod xD tisztelt aberrált xD)


De ahogy elnézem, a meleg lányok (olyan fura ezt így leírni xD érted, meleg xD) amúgysem kelnének el, de a meleg hapsik sem.

Az ellenkező nem egyébként sem vonzódnak hozzájuk (tisztelet a kivételnek xD csak h rendben legyünk, vannak igenis jó, szexis meleg pasik is xD mint pl Lakatos M. XD)

2021. márc. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!