Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen lekezelőek az...

Miért ilyen lekezelőek az emberek a biszexuális lányokkal (is)?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek. De eddig azt hittem, hogy a leszbikusokat/biszex lányokat elfogadják, hégy rájuk nem b*zizik senki, de az előbb kiírtam egy kérdést ami a fiúknak szólt, hogy összejönnének-e egy biszex lánnyal. És sorra kapom a privát üzeneteket, hogy milyen beteg, aberrált vagyok, meg nem létezik olyan, hogy biszexuális, ez csak valami emberi hülyeség. Meg, hogy a fiúknak lányokhoz kell vonzódni, ha lány vagyok akkor meg fiúkhoz. Sőt még fenyegettek is, hogy ne merészeljem rontani itt a fiatalságot a kérdéseimmel, mert különben nagyon megbánom.

Eléggé érzékeny vagyok amúgy, eddig nem kaptam semmi ilyen megnyilvánulást, pedig már több biszexualitással kapcsolatos kérdésem is volt, most meg egy ilyenért, nekem esik mindenki, meg fenyegetnek. Annyira feltudnak húzni az ilyen emberek. Hogy hagyjam őket figyelmen kívűl?



2021. márc. 9. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Sosem volt még hetero barátnőm, nem is találtam ilyen nőt eddig, így normálisnak veszem.
2021. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja, és egy szóval nem bátorítottam erre senkit, soha, hogy a melegek a jók, és legyen mindenki meleg. Egy szóval nem mondtam ilyet, csak annyit kérdeztem, hogy biszex lányként milyen esélyeim vannak egy fiúnál. Erre megkapom ezt. Meg jönnek itt nekem, hogy a pokolra jutok, és irgalmat kell kérnem az Úrtól, hogy megbocsássa a bűnömet.
2021. márc. 9. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
És?Mit foglalkozol velük?Te tudod mit akarsz vagy kit akarsz vagy kit nem akarsz
2021. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3, Tudom nem kéne foglalkoznom velük, csak nem esik jól, hogy ilyeneket írogatnak, úgy, hogy nem is ismernek.
2021. márc. 9. 17:21
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenek az emberek....Vagyis a nagy része,van kivétel persze.Ha nem értessz velük mindenben egyet akkor te vagy xar👀👀
2021. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Nálam nulla esélyed lenne, de semmiképp, semmilyen formában nem bántanálak az aberrációd miatt.
2021. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Szia. Sajnálom, hogy így beszéltek veled.

" És sorra kapom a privát üzeneteket, hogy milyen beteg, aberrált vagyok, meg nem létezik olyan, hogy biszexuális, ez csak valami emberi hülyeség"

Én biszexuális, 21 éves fiú vagyok, és nem kaptam csúnya jelzőket eddig az emlékeim szerint senkitől. Az exem is biszex volt.


" Sőt még fenyegettek is, hogy ne merészeljem rontani itt a fiatalságot a kérdéseimmel,"

Gondolom, valami konzervatív berögzült papus írt neked? :)


"Hogy hagyjam őket figyelmen kívűl?"

Magyarázd meg magadnak, miért nem jó/nincs értelme/nem érdemes velük foglalkozni, mintha egy gyerek lennél, és annak magyaráznád.

Tudod magadról, hogy ez természetes neked, és nem vagy beteges. Sőt, jó, mert élvezni tudod mindkét nemből a személyiségeket szexuális úton is. Leszögezted saját magadat, magad szemében. Most a másik embert fogod. Idegenek, akikről tudod, teljesen impulzívan, hirtelen reagáltak. Ezt fájt neked, személyesnek érezted, mert még tapasztalatlan vagy, és nem alakítottad ki azt a tudatot, hogy ezeket ne vedd magadra. Ők nem téged látnak és nem téged olvasnak, hanem az általuk kitalált szöveget és kontextust.


Például, azt gondolják te kitaláltál valamit talán, és hogy elmebeteg vagy, és tönkreteszed a társadalmat a betegségeddel, ők pedig fellépnek a társadalom érdekében, és követelik hogy észhez térj. De nem tudják a valóságot, ehhez túl buták és zárkózottak.


Én is érzékeny vagyok egyébként, de már rég megtanultam ezeket kezelni. Talán ott kezdődött el, hogy mindenkiben keresni kezdtem azt, amit ők utálnak a világban és megvetnek. És mindenkiben találtam rengeteg dolgot, amire ugyanazt lehetne mondani, amit ők mondanak másra. Ekkortól kezdve a szavukat vesztették a szememben, butának, öntudatlannak tűnnek, akiknek egyik szava sem ér semmit, és nem is veszem már magamra így.

2021. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm 7-es, hogy ilyen jól leírtad. Kicsit megnyugtattál, hogy akkor nem velem van a baj. :)

Igen, amúgy egy konzervatív valaki írt nekem, aki szerint nekem segítséget kéne kérnem azonnal, mert a homoszexualitás gyakorlása bűn. Meg felvolt háborodva, hogy én, hogy vonzódhatom lányokhoz, amikor én magam is lány vagyok, mert ilyen nincs, hogy valaki a saját neméhez vonzódjon. Ez csak emberi hülyeség. Azt mondta, hogy nekem nőként az a dolgom az életben, hogy anya legyek, és egy férfinak a felesége. Tisztára mintha az előző században élne, úgy beszélt.

2021. márc. 9. 18:15
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

" Azt mondta, hogy nekem nőként az a dolgom az életben, hogy anya legyek, és egy férfinak a felesége."

A dolgod megmondta. Egy idegen ember. A neten. :) Szerinted, amikor ezt látom, mennyire fogok vele törődni? Neked is se kéne. Bohóc.

2021. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lekezelőek, de eléggé érdekes, hogy hirtelen mindenki meleg, leszbikus, biszex vagy transznemű lett:D
2021. márc. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!