Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha örökbefogadok egy kutyust...

Ha örökbefogadok egy kutyust akkor nem leszek annyira szomorú,rossz hangulatú,magányos? Rá tudom venni magamat hogy minden nap menjek el vele reggel-délután sétálni,hétvégén pedig túrázni?

Figyelt kérdés

Ha segítek egy menhelyi kutyusnak meg fog változni valamennyire az életem,boldogabb leszek,nem leszek magányos,boldog leszek hogy valakin segíthetek?


Van valakinek ilyen tapasztalata?


23 éves vagyok.



2021. márc. 9. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy menhelyi kutya biztos boldogabb lesz.
2021. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig felvidítanak az állatok akkor is, ha nagyon rossz kedvem van. Sokat kell foglalkozni egy kutyussal, de neked is jót tesz, a kutyának pedig boldog életet boztosíthatsz. Főleg egy menhelyről kihozott blökinek.
2021. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igy ne!!! Nem szabad az o eletukkel jatszani. A menhelyi kutyanak olyan gazda kell, aki nem gondolja meg magat, es olyan, aki erte van, es nem magat probalja konkretan megmenteni.
2021. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem megoldas, ha kulso forrasbol probalod magadat energiaval ellatni. A mozgas, a sport, a rendszereseg esetleg segithet, de azt kutya nelkul is megteheted.

Azert persze nem kizart, ugymond ideglenesen mankokent megis csak segithet. De ha meg is lesz a kutya, akkor majd gondolkozzal azon, hogy hosszutavon nem alapozhatod a lelkiallapotod egy kutyara, mert az olyan lenne mintha orokke mankoval jarnal.

2021. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!