Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy bekamuzta...

Volt már olyan, hogy bekamuztatok valamit azért, hogy érdekesebbnek tűnjetek?

Figyelt kérdés
Most jutott eszembe, hogy tinikoromban volt néha amikor bekamuztam valamit (pl amikor már mindenki bepasizott csak én nem, akkor azt meséltem hogy nekem is van pasim) vagy elferdítettem picit az igazságot, hogy érdekesebbnek tűnjek. Természetesen már nem csinálok ilyeneket, csak ezen egy picit elgondolkodtam, hogy ez vajon egy általános dolog-e tinédzserkorban. Nálatok előfordult ilyen?
2021. márc. 11. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Ismerkedéskor néha azt mondom, hogy űrhajós vagyok, de valójában csak egy egyszerű vadászpilóta. F
2021. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon, de van kettő haverom (akik szinte napi rendszersségel, találnak kihülyeségeket).
2021. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem még most is csinálom, csak már fel se tűnik, mert az agyam simán felülírja a korábbi emlékeimet. De leginkább jelentéktelen dolgokban hazudok, azért, hogy legyen egy-két jó sztorim.
2021. márc. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg fordítva. Olyan súlyos, főleg ittas-részeges sztorijaim is vannak, hogy néha kicsit lágyítani kell őket, mert egy idegen biztosan azt hinné, hogy kamu.


Az direkt érdekesebbnek tűnő kamuzást pedig sok ismerősöm tolja, sokszor az én másik ismerőseimnek is, én meg tudván, hogy kamu inkább ráhagyom és nem égetem be őket. Ettől függetlenül rossz tulajdonság, és egy idő után mindenki rájön, hogy egy illető kamugép, nagyzol, mindig nagyot akar mondani. (csak ő nem)

2021. márc. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!