Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-at milyen családdal...

Sims 3-at milyen családdal lehet érdekesebbé tenni? Nektek milyen családotok van/volt amivel sokáig elvoltatok?

Figyelt kérdés
Nekem még + megvan a nemzedékek kiegészítő de nem tudom egyenlőre milyen családot csináljak és mit kezdjek velük, hogy sokáig is érdekes legyen velük játszani. Adnátok valami ötletet? Előre is köszi :)

2013. aug. 7. 22:54
 1/8 anonim válasza:
100%
én úgy szoktam hogy először csak egy anyukát és egy apukát és gyerekeket csinálok
2013. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 JohniDaren ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, ne csinálj előre gyerekeket, mert jó nézni ahogy felnőnek. :) Szerintem csinálj csak 1 simet utána meg szépen kialakul a család. (Én 2 éve játszok ugyanazzal a két simmel és nem unom meg soha!)
2013. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. aug. 8. 10:55
 4/8 anonim válasza:
Fúúú én általában úg úgy szoktam hogy egy fiatalfelnőtt lány sim és annak egy gyermek kislánya/kisfia vagy fura családokat csinálok (pl. zöld/kék bőrük van, fura jellem vonások)
2013. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Nekem a leghosszabb játékom egy olyan családdal volt, amit magának generált a játék. Anyuka + apuka + kislány. Később a szülők elváltak, apukának lett egymás után két újabb felesége, a kislányból a gonosz császára lett, született anyukának egy másik gyereke, apuka pedig hírolvasó sztárrá vált, született még egy gyermeke, a lány bepasizott, stb, stb...


Nekem akkor izgalmas a játék, ha minimum három simmel játszom, és különböző korosztályokkal, különböző személyiségekkel. Az plusz jó ha van benne esküvő, szakítás, gyermekek felnevelése, munka, ismerkedés. Egyszóval ha zajlik az élet. :)

2013. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal. például nekem most van egy családom, imádom őket. először egy fiatal felnőtt férfit, egy nőt és a férfi testvérét költöztettem egy házba, majd a testvér elköltözött, a nőnek született 2 gyereke, a fiú most fiatal felnőtt, a lány pedig tini, de az még a szüleivel él, a fiú pedig elköltözött a feleségével külön és most ikreik születtek, két kislány. már alig várom, hogy kicsit nagyobbak legyenek :DD
2013. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kittih96 válasza:
Én azt csinálom hogy meg csinálok egy vámpirt és egy unikornist mentek le és izé az unikornis és nincs neki semmi tapasztalata és uhy el vok a simet munkába küldöm meg ismerkedik egy vámpirral családot alapitanak és addig várok még a két szülö meghal oszt a tini éli életét ennyi :)
2013. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Endokrinológushoz vittem, mondta, hogy nagyon furcsa, de semmilyen bajt nem észlelt a lányomnál, normális és egészséges, csak nagyon korán érik.
2015. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!