Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igénytelenség,ha pisilés után...

Igénytelenség,ha pisilés után csak addig húzom le a wct,hogy a papír a wc tálcájáról eltűnik a lyukba,de a lyukban marad?

Figyelt kérdés
Nagynál mindig hosszan lehúzom.
2021. márc. 11. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen az
2021. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dugul el, nem. A WC kialakításától is függ.
2021. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem pazarlod a vizet. Svédeknél azt is mondta valami miniszter, higy le se húzzák a pisit.
2021. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem igenytelen,csak budos lesz. Pisiszag,mint a palyaudvari wc-ken. Vagyis,de.


Lehetne akkor befottes uvegbe pisilni. Papirt a kukaba dobod. Az uvegeket meg leviszed este es az utcan egy csatornaba beleontod. De erre kinek van energiaja es ideje? 😂

2021. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fuhh nalunk a koliban van akik igy csinaljak, engem nagyon zavar. (Mondjuk vannak akik a wc kefet is keptelenek hasznalni, az mondjuk meginkabb... es 20+ eves emberekrol beszelunk.... dobbenet volt nekem ezzel szembesulni).


Amugy miert igy csinalod?

2021. márc. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gazdaságos WC tartályom van, ha kicsit húzom le, akkor is leviszi a pisit, de legalább kevesebb víz fogy, nincs csatornaszag.
2021. márc. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!