Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győzzem le a lustaságot?

Hogyan győzzem le a lustaságot?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Úgy, hogy ráveszed magad a tennivalók elvégzésére. Máshogy nem fog menni.
2021. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Én ha nincs kedvem semmihez, akkor vagy letusolok vagy kicsit kimegyek a levegőre.
2021. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Ma nekem se volt kedvem semmihez aztán erőt vettem magamon és nekiálltam eddzeni aztán jobb lett sokkal
2021. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Gondolj arra, hogy ha minél hamarabb megcsinálod végre azt a bizonyos tennivalót, annál hamarabb le lesz tudva és nem kell miatta tovább aggódnod. Illetve nálam, amikor nagyon nincs kedvem pl. takarítani, az válik be, hogy akkor is elkezdem és pár perc múlva megjön hozzá a kedvem is, így szokott néha előfordulni, hogy csak porszívózni akarok, aztán végül kitakarítom a fél lakást.
2021. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Én sehogy nem tudom. Kezeletlen depresszió mellé iszonyat lusta vagyok, semmi motivációm nincs ÉLNI sem. Megesz a mocsok, bedarál az egyetem, haverok elhagynak, mérhetetlen zabálás miatt hízok mint a disznó, pénz csak fogy és fogy, bevétel 0. Én valszleg beledöglöm így 21 évesen de te tanulj ebből és vedd rá magad.
2021. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!