Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a páwa férfiak...

Mi a véleményed a páwa férfiakról?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
ugyanaz, mint a páwa lányokról. Sajnálom őket, hogy ilyen felszínesen, üresen telik az életük, és a külsőségeknek élnek.
2021. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a divat, de inkább ezeket fiúknak/srácoknak mondanám.

Személy szerint nekem nincs bajom a hajviselettel, mert minek kötnék bele más hajába? De ugyanakkor nekem le van tolva simán 6-ossal:D

2021. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Páwa mikről?
2021. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Üres az életük. Csak panaszkodni tudnak, lusta csicskák.
2021. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
várjunk, most a páwa a plázakandúrokat jelenti, akiknek a trendiség az életük központja, vagy mindenkit, akinek nincs tüsihaja?
2021. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, kik ők.
2021. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szeretem őket. Értelmiségi réteg. Stílusosak, bölcsek, segítenek a társadalmon a jelenlétükkel, értékrendet teremtenek. Örülök, hogy köztünk vannak, nemes, erényes személyiségükkel példát statuálnak, hogy érdemes az életet a legjobb minőségben élni. #páwákakirályok #páwaisgod #páwaFÉRFI

#plázaNŐ

2021. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: a PÁWA a Pólus,Árkád,Westend,Aréna plázák nevéből eredő betűszó. Azok a fiatalok,akik a plázákban élik az életüket. Bár manapság már minden trendinek gondolt klónfiút páwának hívnak. kb mint Amerikában a metrosexuálisok. csak femininebb kivitelben.
2021. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!