Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez arra utal, hogy elégedett...

Ez arra utal, hogy elégedett magával?

Figyelt kérdés
Ismerek egy 21 éves lányt aki gyönyörű, okos és mindig nagyon vidám. Sok fiu oda vissza van érte. A lány nem használ social médiát, van neki, de soha nem posztol semmit. A másik meg hogy sosem volt barátja és nem is vágyik rá jelenleg. Lehet ő tenyleg nem csak megjatsza hogy magabiztos és boldog?
2021. márc. 15. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Sok barát van körülötte? Gondolom te is egyik vagy.

Az ÉN esetemben nem volt boldog se magabiztos. Jó lehet egy picit, de vágyott már társra, csak összetörték már stb.

Többet mondj róla.

2021. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

közelebbi ismeretség nélkül ezt meg nem mondod róla.


akit én ismertem ugyanilyen lányt, arról kiderült, hogy ha nem is sima ribizli, mert nem az útszélen áll, hanem külföldiek rendelték lakásra, de a lényeg ugyanaz volt, prostituált.

2021. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, nem látunk a csaj fejébe. Rám pl. az összes dolog igaz ezek közül, (kivéve az első 2 mondat) és gyűlölöm magam. Az, hogy valaki mennyit posztol, meg hogy akar-e kapcsolatot, nem jelent semmit. Valami közeli barátnőről van szó, hogy ez ennyire foglalkoztat?
2021. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk közeli baratok, csak szaktarsak. Az benne a kicsit fura, hogy mindig mindenre magával kapcsolatban pozitívan reagal. Például vizsgálnal mindig mondja hogy őt nem zavarja ha valamit elront,mert neki ez a kedvét nem befolyásolja. Mindig mindenkivel nagyon kedves, olyanokkal is barátkozik meg jó viszonyban van akik kicsit szerencsetlenek. Es tényleg annyira érdekelne hogy ez vajon csak a felszín-e.
2021. márc. 15. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:

tesó ugyan ez volt velem is...

Csak kicsit fiatalabba. Én sem értettem, de ha rájössz akkor írd meg privátban kérlek:D

2021. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha én így viselkednék én tuti hogy belül össze lennék törve.


Ha nagyon érdekel akkor légy a közelebbi barátja, akkor jobban megismered és kiderül.

2021. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én speciel full ilyen voltam egyetemistaként a BSc-n, amit írtál kommentbe még az is konkrétan illik rám, és meg kell hogy mondjam, nem vagyok se prosti, se bányarém, szerintem jól nézek ki magamhoz képest, legalábbis a maxot próbálom kihozni, iszonyat laza vagyok (fiúk között nőttem fel) tehát nem veszem túl komolyan az életet , és ezért magabiztos is vagyok, és még ribizlinek se kell lenni hozzá, ahogy az első válaszoló fogalmazott :DDD

Természetesen én is voltam depressziós egy másik időszakban úgyhogy abból hogy a csaj most szupermagabiztos nem biztos hogy fél évvel ezelőtt nem volt esetleg padlón. De simán lehet hogy egyszerűen csak full laza és kész. :D


L/27

2021. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!