Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttok rá esélyt, hogy Ted...

Láttok rá esélyt, hogy Ted Bundy-t felültették, valójában nem ő követte el a gyilkosságokat?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 09:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan sok bizonyíték volt ellene, ahhoz hogy fel lehessen tételezni, hogy nem ő tette. Például otthagyta a fognyomát az egyik halott lány testén. Utólag vizsgálatok bizonyítják, hogy a fogsor hozzá tartozik. Ha a többi bizonyítékot ki is lehetne magyarázni valahogy, ezt semmiképpen.
2021. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Amikor fogmintát vettek tőle, akkor a fogazata megegyezett a holttesten maradt nyomokkal. A hangsúly az "amikor"-on van.
2021. máj. 17. 20:21
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Szerintem ezek már csak összeesküvéselméletek. Bundy halálával megszűntek a gyilkosságok is, szóval nekem ez így eléggé lezártnak tűnik.
2021. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem menthetjük meg.
2021. máj. 17. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!