Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lenne a megoldás?

Ez lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem, engem senki nem tudna igazán szeretni(barátok, de inkább párkapcsolatra gondolok.) Ha valaki kedves velem, már gyanús lesz nekem, azt gondolom, hogy valami hátsó szándéka van,vagy azt gondolom, hogy úgyis ártani fog nekem. Félek szeretni(pedig amúgy tudok) , ez az igazság, és nem hiszek az őszinte szeretetben. De megelégeltem ezt az állandó félelmet! Az megoldás lenne, hogy szembe nézek a félelmeimmel és megprobálnék már csak azért is találni valakit, aki talán tényleg tudna szeretni engem? Ha lebontanám magam körül a falakat?
2021. márc. 16. 21:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 24 éves nő vagyok.
2021. márc. 16. 21:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozz az általad leírt megoldáson.

Önismerettel és sok-sok bátorsággal!

2021. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd Önmagad szeretetével. Kezdd el megbecsülni önmagad értékeit. Nézd át, mennyi jót tettél és hány emberrel, élőlénnyel. A szeretetet és a megbecsülést ahhoz, hogy adni tudd, az fel kell gyűljön benned. Ekkor fogsz tudni igazán adni, úgy, hogy mások el is fogadjanak.
2021. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kallay válasza:

"Sikerre hangolva " nevezetű csatorna készítője a Youtube-n viszonylag rövid videókkal es érthetően magyaráz az ilyen és hasonló témakörben.

Én imádom.

2021. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen hátsó szándékai lennének? Hogy a másik is párt szeretne?
2021. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de férfiban.

Igen, ezt kell tenned.

Amikor elkezdődik egy ismerkedés, barátkozás, stb., akkor ne engedd, hogy a negatív gondolataid eluralkodjanak, engedd át magadnak azt az érzést, hogy élvezd a pillanatot, hogy valaki igyekszik szeretni, közeledni feléd.

2021. márc. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!