Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi lenne a jó megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, aki már négy éve tetszik nekem, azonban voltak idők amikor nem annyira kb. 2 éve, de ez nem számít.


Tavasszal meg nyáron nagyon jóba lettünk, és ahogy még áprilisban fogalmazta meg "legjobb barátok" lettünk. És ez így is van, de ahogyan egyre jobban jóba lettünk, úgy egyre több jelet láttam az írányából felé, hogy viszonozza-e, illetve ellene is mutatott.


Egy hete beszéltem egy nálam sokkal idősebb kívülálló szemlélővel

(az osztályfőnökünkkel) és elmondta, hogy ő ezt hogyan látja. Ezek után már én is kezdtem átértékelni a dolgokat.


Még mindig tetszik nekem, de már nem annyira nagyon, mint az említett beszélgetés elött. És ,ha elmondanám neki az érzéseimet, de "nemet mondana", akkor azt is el tudnám már fogadni.


Nem szeretném húzni az időt a dolog elmondásával kapcsolatban, mert lehet hogy taszítónak tűnnék neki (ami már mással megtörtént, bár azon nem csodálkozom, mert ő eléggé bunkó volt vele).


Így szerintetek mondjam el neki, hogy tetszik nekem, mert mutat jeleket mellette és ellene is.



#mi lenne a jó döntés?
2019. dec. 5. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit mondott az osztályfőnököd?
2019. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt, hogy szerinte a "pozitív" jelek csak udvariasságok és nem akarja a szemembe mondani, hogy nem érez semmit, ezért mutat ilyeneket is.


Bár szerintem ez nem feltétlenül 100%

2019. dec. 7. 13:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondd el a lánynak, hogy tetszik neked, nem veszthetsz vele semmit - sőt, csak elkerülitek a félreértéseket. :)

Majd kiderül, hogy az osztályfőnököd jól látta-e a dolgokat. :D

2019. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazad van
2019. dec. 7. 14:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett? :)
2020. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmi egyenlőre, mivel a barátság fontosabb, de egyszer a kövi pár hét/hónapba biztos elmondom. Csak az most nem lenne a legalkalmasabb.
2020. febr. 3. 08:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta?
2020. dec. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 lényegében előrelépés igen. Szeptembertől ugyanabba a gimibe keztük el a 9.-et, csak külön szakon. (Ö sport, én matek). Majd mivel digitális oktatás van, így nem találkoztunk hónapokig. Na ma ez megtört. Kb fél órán át sétálgattunk, mert "véletlen összefutottunk" amikor a barátnőjéhez ment. Nyilván főképp neki volt ez köszönhető. Én hamarabb is elhívtam volna, de a szomabat nap közbeni edzéstől, a versenyen át, az ufokig minden közbe jött. Normálisan reagált ma, és egyáltalán nem tünt fel neki. Következő (ha egyáltalán ez annak számított, mert akkor inkább az első) tali/randi dolgot ma este felajánlom neki. A szavából úgy tünk ki, hogy bele menne. És sokat nevetett ma. Meg ha a fejleménynél tartunk, kb heti 2x irogatunk, meg különböző online játékokkal játszunk, bár azt ritkábban. Pl skribbl.io


(Végülis a kommentet már karácsonykor láttam, csak szerettem volna fejleményt is mondani a semmin kívül.)

2021. jan. 30. 15:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta esetleg valami?😊
2021. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!