Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a te színed a DISC...

Melyik a te színed a DISC tesztből?

Figyelt kérdés

A teszt:

[link]



2021. márc. 17. 17:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Zöld. Nem érzem túlságosan igaznak rám. Ez összefügghet azzal, hogy sok kérdésnél nem is találtam rám igazán illő választ. :(
2021. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Kék (más teszten: INTJ)
2021. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Kék lettem, nagyjából illik is rám a leírás, bár kimutatásokkal igazán nem lehet a kedvemre tenni. :D
2021. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Kék, na de ki látja önmagát reálisan?
2021. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Piros lettem, de szerintem igazából nem vagyok ilyen erőszakos. Inkább határozottnak mondanám magam.
2021. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Kék.

"Kisebb gesztusok, visszafogottság jellemző rád. Előfordulhat, hogy mások hűvösnek, távolságtartónak gondolnak. Jellemző lehet, hogy kerülöd a szemkontaktust."

Hmmmmm....

2021. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a gagyi?

A DISC amugy egy valos rendszer, mind a negy szinhez kapsz egy-egy szamerteket, es nincs olyan, hogy valaki csak az egyik. Ja, es nem 25 kerdesbol mondjak meg.

Plusz van egy valos es egy tanult eredmeny.


Ez az online teszt siralmas, en ovakodnek attol a biztositol, amelyik ilyen Blikk szintu dolgokat pakol fel...

2021. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én 2x töltöttem ki, mindkétszer kék lett az eredmény. Én is INTJ vagyok egyébként.
2021. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Tudom sokkal jobb tesztek is vannak. Most csak ilyeneket találtam. Ha gondolod linkelj be egy jobbat 17-es.
2021. márc. 18. 09:39
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

17., belinkelni ingyeneset nem tudok. Pont azert mert a normalis tesztek nem ingyenesek. Sajnos, ami ingyenes (es most nem csak a DISC-tesztrol beszelek), annak olyan is lesz a minosege.

Olyat ez, mint az osszes tobbi IQ-teszt, szemelyisegteszt, ahol 10-30-30 kerdesbol mindent is megmondanak. Nem veletlenul emeli ki a Mensa IQ-tesztje, hogy a sajat online tesztjuk nem pontos, ha olyat akarsz, menj szemelyesen be az igazira. Egy komolyan veheto IQ-teszt kitoltese a ket orahoz all kozelebb, nem a tiz perchez. (Es ez igaz a szemelyisegtesztekre is, ott is az egy ora korulhoz.


Szoval sajnlom, de nem tudok jobb ingyeneset mutatni, mivel ezek az ingyenesek max lelki maszturbalasra jo, de igazi eredmenyt nem mutatnak.

2021. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!