Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettétek már mióta...

Észrevettétek már mióta dolgoztok semmire sincs időtök,energiátok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sokszor forditva van. Ha nem dolgozok, kevesebb energiám van, nehezebben kelek fel, könnyebben belustulok.
2021. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Amióta viszont több gyerekünk van, azóta annál inkább. Önmagában csak a munka mellett jutott idő és energia mindenre. Munka + ovis gyerekek + háztartás, na az már így húzós.
2021. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
A 4 műszakos gyári munka mellett 1000x több energiám volt, mint munkanélküliként itthon a gyerekkel... 😩
2021. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem, pont fordítva.
2021. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Nem is értem, másoknak hogy megy mellette az élet.
2021. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
csak akkor van bármihez kedvem, ha dolgozok is... mondjuk huszonévesen szerintem már eleve elég elkedvetlenítő, ha az ember otthon ül a mamahotelben, és apucitól kap zsebpénzt mindenre... pedig kapnék, jó arc az apám, csak érted, most menjek el bárhova úgy, hogy sziasztok srácok jöttem én is, apu megengedte?!
2021. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos abszolút.


Munka + utazás + ebédszünet = 10,5-11 óra.

Rossz érzés korán kelni, keveset aludni, rossz érzés, hogy egyforma időbeosztással telnek a napok.


Ráadásul kifejezetten nem szeretek dolgozni, másoknak, heti 40 órában ugyanazt.


Ráadásul én amióta dolgozom, tanulok is mellette. Először még az első végzettségemhez tanultam hozzá, majd átképeztem magamat.



El se tudom képzelni, reálisan hogy fér bele gyerek. Ahogy látom azokon, akiknél mindkettő szülő dolgozik, sehogy.



Ha nincs szabadidőnk, időnk arra, amit igazán szeretünk, állandóan álmosak vagyunk, úgy rohanunk, ahogy tudunk, nem tudom, mi értelme az életnek.



28N

2021. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel imádom amit csinálok, egy nemtudok leállni spirálba kerülök és néha rosszul alszom mert szénné dolgozom magam, aludni viszont kell de pörgök nagyon.
2021. márc. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja. Utazással együtt napi 11 óra robot. És utánna álmosan fáradtan a francnak sincs kedve bármihez is. Ezt meg fokozni családdal gyerekekkel, hát főbe is lőném magam.

És látom is magam körül, hogy sokan úgy élik az életüket, hogyha volna egy hatlővetűjük, akkor azt reggelente 1 golyóval megpörgetnék, hogy hátha szerencséjük lesz. :))

2021. márc. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Amikor iskolába jártam, az úgy nézett ki, hogy 5-kor keltem és 18-ra voltam itthon, utána házi és tanulás, majd 22 körül alvás.

Most 5-kor kelek és itthon vagyok 14:30-ra, ezután nem is kell a munkára gondolnom.


Sokkal több időm és energiám van mindenre. Szóval én inkább felszabadultam, amióta dolgozok.

2021. márc. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!