Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dér Csaba bérgyilkos jó ember...

Dér Csaba bérgyilkos jó ember lehet?

Figyelt kérdés

Kicsit ellentmondásos figurának tűnik nekem. A nyilatkozatai alapján nem tűnik rossz embernek, más kérdés, hogy ezt csak el akarja magáról hitetni.

Viszont mégiscsak egy hidegvérű gyilkos, tehát nem lehet egy átlag ember szellemileg. Nyilván ebben közrejátszik az, hogy ebbe született bele.

Mit gondoltok róla?



2021. márc. 17. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csöppet ellentmondásos...
2021. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, ha egy gyilkos nem rossz ember, akkor ki?
2021. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsiságból: felsorolnál nekem olyan embereket, akiket gondolkodás nélkül megvetsz, rossz/selejtes embernek tartasz?
2021. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kell konkrét neveket mondanom, mert úgyis a világ rosszaira gondol mindenki. Elég, ha olyanokra gondolunk akik megölik a szomszéd nyugdíjast 10.000 forintért, hogy drogra költsék, vagy a saját szüleiket.

Persze mindenki azt hiszi elsőre, (jogosan is) hogy egy utolsó gyilkos. Jómagam több róla szóló cikket elolvastam, és vele készített riportot megnéztem, ezért gondolom azt, hogy nem egy átlagos börtöntöltelék bűnöző.

2021. márc. 17. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopaták egyik fő ismertetőjegye a rendkívüli kommunikációs készség. Nem mondom, hogy az mert nem tudom, de nem lepődnék meg miután pont egy gyilkos tudja benyalatni veled, hogy ő jófiú.
2021. márc. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!