Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a bérgyilkosságr...

Mit gondoltok a bérgyilkosságról, mint munka?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, hogy kinek dolgozol. Ha a kormánynak, akkor még jól is járhatsz. Ellenkező esetben nem olyan jó buli, mert nem fogsz nyugdíjat kapni. (Már élsz még.)
2018. máj. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha elvégeztél egy Bérgyilkos OKJ-t az a helyzet, hogy nem biztos még, hogy találsz rendes állást. Bérszámfejtő OKJ lehet, hogy hasznosabb.
2018. máj. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Hát tyúkvágáshoz jól jönnének. Én például szeretnék tyúkokat tartani elsősorban tojás miatt, de a húsa miatt is. De nem merném őket levágni, előbb halnék bele én. És mivel ötletem nincs kit bízhatnék meg időnként 1-1 tyúk levágásával, így inkább nem i tartok tyúkokat. De ha "bérelhetnék" ilyen szolgáltatást, az klassz lenne.
2018. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én vállalok tyúk levágást. Csak ide kell hozni őket, mert a kiszállás az drága.
2018. máj. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Csatlakozom a négyeshez.Én már 12 éves korom óta rendszeresen vágok le tyúkokat,nyulakat az udvarunkban.Ide adsz egy elő tyúkot-délutánra csinálok belőle neked egy jó kis tyúklevest.;)

(nem kérek privátokat) ( disznóvágást nem vállalok)

16/L

2018. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem a hosszú élet kulcsa, az biztos. Igazán lelkiismeretlen, gátlástalan, undorító embernek kell lenni hozzá, az is biztos.
2018. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Áááá, nincs az a pénz! Egész életemben rettegjek, mikor kaszniznak be...?
2018. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4.! :D


Előző voltam.

2018. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek dolgozol. Ha minden munkát elvállalsz, akkor esélyes, hogy ártatlanokat is meg kell ölnöd, amit elítélek. De ha mondjuk nem erőszakolókkal kell végezned és még pénzt is kapsz érte, akkor hajrá. :D
2018. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!