Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi nem minden nő...

Egy férfi nem minden nő mellett ugyanaz a férfi?

Figyelt kérdés
Igaz ez?
2021. márc. 18. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Részben igaz lehet. Van arra példa, hogy valaki "kinyílik" egy adott személy mellett. Viszont, ha az a férfi egy bunkó/görény/erőszakos, sorolhatnám, akkor bizony ugyanolyan lesz minden nő mellett, csak ideig-óráig adja az újabbaknak a szépet. De megváltozni nem fog.

Nem tudom, mire gondolsz pontosan és mi ihlette a kérdésed.

2021. márc. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha összetett személyiség, akkor bőven lehet, hogy más-más ember társaságában más oldala domborodik ki valakinek.

Én pl. ilyen vagyok.

2021. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy lenne ugyanaz, hisz azonosulunk a máiskhoz. Nem.fogok pl fizikáról beszélgetni egy teljesen anti-reál bállítottságú emberrel.

Mielőtt megismertem a mostani párom, dúlt bennem a szerelem vágy. Mostani párom nem romantikus típus, így vele ezt nem tudom kiélni, így hanyagolom ezt az oldalamat.

2021. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!