Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért állt meg a fogyás, és...

Miért állt meg a fogyás, és híztam, ugyanaz a diéta mellett?

Figyelt kérdés
Január vége óta alkalmazom a kalóriaszámolós diétát.(1200 kalória körül eszek egy nap) Heti egy kilóra álltam be. Az akkori 85kg-ról 73kg-ra fogytam le.(sok fehérje, natúr csirkemel, zöld saláták, gyümölcsök, lisztes dolgok elhagyása, rostos gyümölcslevek stb) De csak diéta segítségével (vagyis az elején még nem kondiztam).Viszont már egy ideje rendszeresen egy-egy edzés alkalmával 500kcalt is elégetek. Ma rááltam a mérlegre és 2 kilóval voltam több pedig még mozgok is, a diétám pedig ugyanúgy tartom.(ja és nem menstruálok) Mi lehet a gond és hogyan indíthatnám be a fogyást? 18/L

2017. ápr. 8. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
1200-500=700 ez kevesebb mint 1200 tehát koplalás, ha a kaloriakereted alacsony, ezt elkerülve a lemozgott kcalokat pótolni kell
2017. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az is elképzelhető, hogy izmosodsz, és minimálisan ennek is betudható a súlynövekedésed, de ha nem érzed éhesnek magadat, eleget iszol, továbbra is mozogsz stb., fogyni fogsz, az izmosodástól meg csak csinibb leszel.

19/L

2017. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már alapból az 1200 kalória is elég kevés, de ha ráadásul majdnem a felét le is mozgod, az tényleg koplalás. Normálisan kellene étkezni hosszú távon, nem mindenféle koplalós fogyókúrákat csinálni és csodálkozni, hogy elraktározza a szervezeted, amit csak tud.
2017. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!