Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják egyesek, hogy...

Miért gondolják egyesek, hogy a feminizmus miatt el vannak nyomva a férfiak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 09:33
1 2
 11/19 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

#9 Sikerült alátámasztanod azt, amit leírtam. Kimondani, hogy zömével férfiak felelősek az erőszakos bűncselekményért boszorkányüldözésnek minősül, hiába TÉNY :D

Nem kell bűnösnek érezni magad mert férfi vagy, ugyanakkor a saját felelőségedet sem kéne figyelmen kívül hagyni és azt, hogy férfiként ugyancsak előnyöd származik a rendszerből. Az a férfi, aki támadva érzi magát egy nőket védő/támogató mozgalom miatt, az meg is érdemli, mert valószínűleg nem ártatlan. Ártatlan ember nem fog ezen izgulni.


Ennyi erővel én is verhetném magam naphosszat, hogy fehér emberként miért érezzem magam bűnösnek, jajj mert píszí, de nem rinyálok, mert felismerem, hogy a jelenlegi földrajzi területen és gazdasági-szociális helyzetben bizony előnyöm származik abból, hogy fehér vagyok, függetlenül attól, hogy aktívan nem vagyok rasszista sosem (annyira buta meg nem vagyok, hogy támadásnak plánesőt ELNYOMÁSNAK érezzem azt, hogy xy fekete lesz a egy következő filmben lol). Egy pillanatig nem fordul meg a fejemben az, hogy engem ártatlanul lerasszistázzanak vagy megvádoljanak és emiatt hátrányt szenvedjek, mondjuk kirúgjanak a munkahelyemről vagy mittudomén, mert nem adok rá semmi okot, szóval számomra elég nehéz megérteni, hogy a férfiak akkor miért érzik mégis magukat áldozatnak és miért fosnak az ilyenektől.


#10

Kit tettek tönkre és hogyan a meetoo miatt nulla bizonyítékkal csak és zárólag bemondás alapján? Számodra mi minősül elfogadható bizonyítéknak?

2021. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
Azért mert az emberek szeretnek úgy tenni, mintha áldozatok lennének. Ilyenkor az élethelyzetük miatt másokat tudnak hibáztatni.
2021. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Én egy másik felhasználó vagyok és lány,de hadd válaszoljak neked utolsó.

Pl.Johnny Depp.

2021. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Ok, Johnny Depp. Megvan még a karrierje? Szerepel még filmekben? Szeretik az emberek továbbra is? Jogi ügyektől eltekintve, pártolja a közönség? Igen, ennyi... Nyilván a lelki oldalát nem ismerem meg elképzelni se tudom, de tönkre azért csak nem ment.

Ráadásul ott voltak bizonyítékok, még ha kalkulált és manipulált bizonyítékok is voltak.

Johnny Deppet nem rámondásból hurcolták meg egy időben, hanem mert a volt neje kalkulált, számító módon lépett fel ellene, egyszerű rámondásnál ez jóval komplikáltabb, sőt a mai napig a köznép Depp oldalán áll, így nem igazán értem a boszorkányüldözés vádját se.


Bizonyítékok nélkül, szimplán boszorkányt kiáltásra melyik embernek ment tönkre a karrierje és a hírneve vagy esetleg került börtönbe vagy mindegyik? Egyiknekse.

2021. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az elején nagyon sokan hitték annak a hazug hárpia Amber Heardnek.Persze, azóta kiderült az igazság, szóval most már mindenki Johnny mellett áll.Viszont a lelki megpróbáltatás,amin keresztül ment, bizonyára nagyon megviselte.Szóval, még akkor is,ha lesznek új filmjei,mert biztos,hogy lesznek.Akkor is megmarad ez benne.És biztos,hogy megviselte.Nem minden a hírnév,a pénz és a karrier.Ezeknél is fontosabb a lelki nyugalom.
2021. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

#11

Ne játszd a hülyét, általános hisztéria, boszorkányüldözés folyik a férfiakkal szemben. Olyan mértékü az előitélet a férfiakkal szemben, mint 30-as években zsidokkal szemben. És csak idő kérdése, hogy hasonló tömeggyilkoságba torkoljon a feministák több évtizedes gyűlőlet kampánya.

2021. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

#16

A férfiakon való számonkérést a zsidóüldözéshez hasonlítani a mai nap plafonja nekem, készvagyok :D

2021. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
#17 Mert pont ugyan az történik, mint 100 éve, akkor is több évtizedes demonizálás, gyűlőlet vezetett odáig, hogy megindulhatott a tömeggyilkoság.
2021. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ha van férfierőszak, akkor van cigánybűnözés is? :O
2021. márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!