Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiket tartotok rossz embernek?...

Kiket tartotok rossz embernek? Van olyan személy a környezetetekben? Miért nem kedvelitek?

Figyelt kérdés

Csak azért érdekel, mert sok ember hamar megundorodik tőlem, és egyszerűen ignorál.

Ha visszakérdezek, hogy mi volt a probléma, (egyszer szakításkor) nem kapok egyenes választ. Legfeljebb annyit, hogy “bocsi, de nem illünk” össze. Egyszer ki akartam deríteni, hogy vajon mit mondhat rólam az egyik exem. Egy kamu profilból beszélgetni kezdtünk, és nagyon jól elvoltunk. Nem akartam átverni, bevallottam neki a dolgot, és vártam, hogy mit mond nekem, miért lett vége.


Erre csak annyit reagált, hogy én egy nagyon rossz ember vagyok, meg gonosz... Azt hittem viccel, de nem tűnt úgy. Csak azon tűnődtem, vajon miért gondolja így. Magyarázatot nem kaptam ezután sem.


Akárkivel kontaktba kerülök, mindig ez van. Rosszindulatúnak állítanak be, pedig egyáltalán nincsenek rossz szándékaim, sőt inkább segítek másnak, ha úgy hozza a helyzet.


19L


2021. márc. 20. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rosszember számomra az önző, egoista, kétszínű, gerinctelen, energiavámpír, tiszteletlen, hűtlen, nem becsületes ember. Ráadásul, ha valaki saját irigységét vetíti ki a másikra, és emiatt bántja az illetőt és keresztbe tesz neki minden lehetséges módon.
2021. márc. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhetnek még. Akár egy adott szituáció is jöhet.
2021. márc. 20. 07:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok “így” maradni.
2021. márc. 20. 07:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak a pasikkal van így, akkor ne vedd nagyon a lelkedre, akár ő unt rá a kapcsolatra, akár te dobtad, mindenképpen téged próbál rossz színben feltüntetni, hogy ő emberileg győztesen jöjjön ki a szituációból. Ha mindenki mástól is ezt kapod, pl. családtagoktól, barátoktól, akkor talán érdemes tényleg elgondolkodnod, hogy hol kéne változtatni. Nagyon rossz ember biztosan nem lehetsz, ha tudatosan próbálod megismerni és fejleszteni magadat.

Az én környezetemben van egy rokon, aki tényleg egy rosszindulatú sz.kavaró, de már 30 fölötti, és élvezi, ha egymás háta mögött fúrhatja az embereket, és szándékosan megpróbálja összeugrasztani a családtagokat, meg elszigetelni a párját a családtagoktól és barátoktól. Ő egy nárcisztikus ember.

Te 19 éves vagy, még nem teljesen kiforrott a személyiséged, biztos hogy nem vagy rossz ember az alapján, amit leírtál.

2021. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4


Az a baj, hogy barátaim sincsenek, akik tudnának bármit is mondani. Azért próbálkozom, hátha valaki majd másképp tekint rám.

2021. márc. 20. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!