Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tanácsolsz??

Mit tanácsolsz??

Figyelt kérdés

Sziasztok, tanácsokat várok! 2000. Február 2-ÁN születtem! 21 éves vagyok.

Szüleim elváltak gyermekkoromban.

Anyai Nagyszüleimhez költöztünk édesanyámmal. Ők neveltek fel. Általános iskolai végzettségem megvan. Közép iskolában informatikát tanultam. Szakmai vizsgán közép iskolám megvan. 2019. Júniusban fejeztem be iskolai tanulmányaimat. 2019 Augusztus 1-től rokkantsági ellátásban részesülők. D minősített csoportba vagyok. Egészségi állapotom 21%, egészség károsodás 79%. Véglegesített vagyok. Szememre szintén kapok fogyatékos támogatást. MÁK utazási kártyát, közgyógyellátás mindent. Ahogy ki jártam sulit le százalékoltak azóta 5 órásba el helyezkedtem dolgozni, 2 éves munka viszonyom van lassan havonta össz jövedelmem 188 ezer Ft.

Betegségeim: Gyerek korom óta látás sérült vagyok, egyik szememen volt retina válás. Arra meg vakultam. Jobb szemem -16 dioptriás, erre látok 45% ezzel tudok dolgozni. Emellet mindkét fülembe halláskészülék van, magas vérnyomásra 14 éves korom óta gyógyszerelt vagyok, depresszióra is (amit 2019-Ben a Hit gyüliben szedtem össsze az állandó pokol, bűntudat keltés miatt) oda azért álltam be mert hirdették hogy majd Jézus nevében csodát tesznek. A lényegre térek azért fordultam ide hozzátok, hogy mit csináljak? Barátaim akikkel suliba jártam addig kelletem mig ki használtak, aztán minden süketnek, vaknak elhordtak. Barátnőm nem volt még sosem, single vagyok. Dolgozom, hétvégén megyek rokonokhoz néha templomba misére, szomoru az életem. Mert beteges vagyok pedig előttem az élet. Még is ilyen szerencsétlen vagyok. 😥 se családom nem lesz, se feleségem anyum mindig mondta sose nősuljek meg minek betegen.... ☹️


2021. márc. 20. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól kommunikálsz, akkor nincs gond. Sok olyat láttam már, aki egészséges volt, de olyan bunkó, hogy bármi jobb lett volna annál.


Maradj ilyen, ennyi. Ha kedves vagy, megtérül. Én is egyedül vagyok. Hobbit próbálhatnál, vagy akármit. Fiatal felnőttkorban már könnyebb lesz a dolgod, tanulj önismeretet, fejleszd magadat.

2021. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Mivel kapcsolatban mit csinálj?


Én teljesen egészségesen is 180 ezret keresek irodában...

2021. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Tomi te vagy az? :)
2021. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!