Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy létezik hogy valakinek...

Hogy létezik hogy valakinek 53 évesen ennyi esze van?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy időjárásnak megfelelő öltözet helyett évszaknak megfelelően öltözik. Tehát hiába van 10 fok májusban, akkor is pólóban van, és hiába van 22 fok novemberben, kabátban van. Amikor októberben volt az a 26 fok, akkor látszott ahogy izzad, és kérdezte tőle valaki hogy nincs meleged? Erre ő rávágta hogy de melegem van. Akkor miért nem vetkőzöl le? Azért hogy legyen mit kérdezned. Arra még gondoltam hogy a menopauza okozhat olyan hőérzetet ami nem az időnek megfelelő, de hát ha izzad és nem vetkőzik, meg reszket és nem öltözik, és így kiméri hogy ahogy 1.je van, új hónap és egy réteggel több vagy kevesebb ruha, meg ez a stílus hogy legyen mit kérdezned főleg ilyen lekezelő hangnemben, meg ilyen hirtelen indulatos beszólás. Persze én nem vagyok orvos, meg lehet hogy én vagyok az elmaradott, nyugodtan írjátok le, bírom a kritikát, de nem értem a logikáját annak amit csinál, és pláne nem tartom átlagosnak.

2021. márc. 21. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy létezik olyan ember akinek annyi élete van, hogy ezen vergődik és az éjszaka közepén erről kérdést ír ki.
2021. márc. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
#1 ezen most jót nevettem így éjjel 1.49kor😂 de amúgy igazad van
2021. márc. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az elmúlt napok időjárását tekintve, simán télikabátos, de nem vagyok hajlandó visszavenni a vastag kabátot, már egyszer lecseréltem. Tavasz van és kész :D


Egyébként meg sokszor nehéz eltalálni az ilyen átmeneti idők megfelelő öltözetét. Ha valaki nem szokott a rétegeshez, akkor pláne. Reggel röpködnek a mínuszok, napközben meg tizenfokok vannak. Reggel simán elindulnék csizmában nagykabátban, délután kettőkor meg hülyének néznek, mikor jön szembe a másik tornacipő póló.

És igen, nem mindig találja el az ember, és igen, persze, hogy melege van/fázik ha rosszul tippelt, de most erre mit lehet mondani, ha rákérdezel? Semmit. Nem vihet magával négyévszaknyi váltásruhát az ember, hogy hátha más lesz.

2021. márc. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se megy nagyon az időjáráshoz öltözés, mivel szinte sosincs időm reggel kinézni az ablakon se, napközben 20x változik a hőmérséklet, (reggel megyek este jövök).

Lehet pajzsmirigy betegség, ebben a korban simán változókori tünet vagy ezer más dolog.

2021. márc. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem lehet tudni, hogy mikor lesz hideg, pl. azért amikor fúj a szél, elég hideg tud lenni.
2021. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert gondolom, volt katona.

És ott, abban az időszakban az "évszaknak megfelelő" öltözet volt, tehát lehetett decemberben is +10 fok, akkor is a szőrmesapka (usanka), a gyakorló és a zubbony alatt a molinó, a mikádó meg a téli béléssel volt kötelező. Vagy hiába volt szeptemberben -1 fok, az átmeneti öltözet, nyári kabáttal, nyári sapkával.

"A katona nem fázik, és nincs melege. A katona érzékeli a hőmérsékletet".

2021. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!