Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyenek a "nagyvi...

Szerintetek milyenek a "nagyvilági nők"?

Figyelt kérdés

Vannak az ismerős köreimben emberek, akik szimpátia alapján bátran aggatják rá ezt a jelzőt egyes nőkre, főleg aranyásókra, utazó rongyrázókra.

Véleményem szerint, nagyvilági nőnek több jelentése van.

Szerintem egy ember attól lehet nagyvilági, hogy bárhova megy, kényelmesen feltalálja magát. Tehát ha egy nőt bárhova ledobnak, akár nomád körülmények közé, lepacsizik a helyi emberekkel a nyelvi nehézségek ellenére, nyitott és megértő a közösség iránt. Későbbiekben kamatoztatni tudja tapasztalatait eszmecserékben.

Akikről ismerőseim beszélnek, azok luxusszállodákban szelfiző csücsörik. Szerintetek?



#luxus #szabadidő #nagyviláginő
2021. márc. 22. 01:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A pontos meghatározás a nagyvilági nőre: " Előkelő körökben élő, ott gyakran előforduló nő. Olyan nő, aki megpróbál a szürke tömegből kitűnni eleganciájával, kisugárzásával. Esetenként pejoratív jelentésben is előfordul."

A nagyviláginak igazából vajmi kevés köze van az utazgatáshoz vagy ahhoz, hogy bárhol feltalálja magát a világban. Arra a "jég hátán is megél" a találó.

2021. márc. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te értelmezed rosszul a nagyvilági fogalmát. Egyetértek az első válaszolóval.
2021. márc. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevered a félvilágival.
2021. márc. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Íme egy példa.

Nagyvilági nő: Audrey Hepburn

Félvilági nő: Marilyn Monroe

2021. márc. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"nagyvilági" a magasabb társadalmi körök, a gazdag, előkelő emberek élete, illetve az itt szokásos, divatozó életmód. Van aki beleszületik egy ilyen családba és van aki mások által próbál bekerülni ilyen társadalmi körökbe. A második verziónál jönnek képbe az az aranyásó, pénzéhes, rongyrázó, nagystílű nők.
2021. márc. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A te értelmezésed szerint én is nagyvilági nő vagyok, bár pasizni nem szoktam. Mondjuk én egy múzeumban dolgozok. :D
2021. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akiről te beszélsz, az a "jég hátán is megél" típus, én is az vagyok. Semmi köze a nagyvilági nőséghez, ezt te látod rosszul.
2021. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Haha, rendben van. Köszönöm szépen a válaszokat :)
2021. márc. 23. 17:25
 9/9 anonim ***** válasza:

#4


Félvilági nők:

Marylin Monroet én nem tenném ide, inkább a VV lányok többségét.

Úgy mondják: "már a fél világgal összejött".

2021. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!