Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetetk bunkóság lepontoz...

Szerintetetk bunkóság lepontozni más munkáját, akit ismerek?

Figyelt kérdés
Például ha lenne a rokonságotokban mondjuk egy író (akinek valódi kaiadó adta ki az írásait, nem magánkiadás), de szerintetek amit írt, nem nagy szám, akkor felpontoznátok a Molyon? Vagy ha más művészeti ágban alkot, akkor más felületen. Vagy annyi pontot adnátok neki, amennyit szerintetek megérdemel? (Most olyat nem lehet választani, hogy egyiket se.)
2019. okt. 21. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem bunkóság. Csinálj jobbat, feltéve, ha tudsz olyat. Megérdemli a rokonság, ismerősök támogatását, szeretetét.

Vagy te miben jeleskedsz, hogy ilyen negatívan mersz valamiről nyilatkozni?

2019. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Bunkóság. Én egyáltalán nem pontoznám, ha ennyire nem tetszik, vagy nem értek vele egyet. De direkt biztosan nem pontoznám le.
2019. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

#1:

Az viszont gyermeteg, ha valaki a negatív kritikát egyáltalán nem hajlandó elfogadni.

2019. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

#3

Egy könyv elolvasása utáni élmény mindig relatív, van, akinek tetszik, van, akinek nem. Kiben milyen élményt mozgat meg.

Elmondhatod a véleményed, viszont legyen ott az is, hogy gratulálsz neki, hogy ilyet írt, hogy mennyi erőbefektetést csinált ezzel, mivel te ilyen soha nem tudnál létre hozni.

Bírálni csak akkor bírálj valakit, ha te jobban meg tudod csinálni, mint ő.

2019. okt. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
3: más egy kedves ismerősnek elmondani személyesen a kritikát, és más nyilvánosan rontani a helyzetét.
2019. okt. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Az számít bunkónak amit te annak gondolsz.
2019. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem pontoznám, mert felpontozni nem lenne erkölcsös, lepontozni pedig nem akarok egy rokont, jó ismerőst.
2019. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Vagy te miben jeleskedsz, hogy ilyen negatívan mersz valamiről nyilatkozni?"


Milyen negatívan? Mire fel ez a hangsúly? Mindössze annyit artam, hogy valamiről esetleg azt gondolod, hopgy nem nagy szám, nem írtam semmi kifejezetten csúnyát vagy lekicsinylőt, a kérdést feltételes módban írtam ki, és azt se árultam el, hogy kiről van szó, mert nem megalázás volt a célom, akkor mire fel ez a hangnem? Nme si mondtam, hogy én már ténylegesen lepontosztam volna valakit, csak feltettem egy kérdést. Véleményem miért ne lehetne? és ha speciel más művészeti ágben tehetséges vagyok?


A kérdést az ihlette, hogy a testvéremmel megtaláltuk Molyon egy rokonunk könyveit. A testvérem nem volt regisztrált tag, de azért direkt regisztrált, hogy felpontozzopn egyes dolgokat. Abból az egyik őszintén tetszett neki, a másikat viszont csak úgy rányomta. Szerintem ez is furcsa, csak úgy 5 csillagot nyomni valamire. nem mondtam, hogy bnárkinek ártottma, csak feltettem egy kérdést.

2019. okt. 21. 17:43
 9/15 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm, és várok még véleményeket.
2019. okt. 21. 17:44
 10/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elgépelésekért.
2019. okt. 21. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!