Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha csak egy heted...

Mit tennél, ha csak egy heted maradna az országban?

Figyelt kérdés
Ha utána egyedül el kell hagynod, és csak jövőre térhetnél vissza. Tennél valami különösebbet?

2021. márc. 22. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Örömtáncot járnék és meg sem várnám azt az egy hetet, mennék is egyből. Jövőre sem térnék vissza, sőt soha.
2021. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

2018 augusztusában pont ezt éltem át, mert szeptemberben kezdtem a mesterképzést külföldön. Elképesztően boldog voltam. A barátnőimmel még szerveztünk több búcsúprogramot és a családommal volt egy búcsúebéd.

Azóta is csak négyszer jöttem vissza Magyarországra két karácsonyra és két nyári hétre. Azt is családom miatt, a magyar barátaimat inkább meghívom magamhoz. Szűkösen vagyunk ilyenkor, de egy jobb helyen.

2021. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az utolsó hetem Magyarországon pakolással és ügyintézéssel telt, emellett minden este találkoztam a barátaimmal.
2021. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Pezsgőt bontanék, informálódnék az új lakhelyemről, bepakolnám a holmim.
2021. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2: Az király, hogy vannak barátaid, akik kimennek hozzád (persze, ha nem te fizeted a jegyüket XD)
2021. márc. 22. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

#5

Itt is vannak nagyon jó barátaim, de a "régiek" társasága is kell. Néha autóval jönnek, néha vonattal. Igazából ezt rájuk bízom. :D

2021. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
Keresnék valami jó búvóhelyet.
2021. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy heteim vannak latogatoba jovet kulfoldrol. A legjobb erzes nekem az, mikor egyedul suhanok a legkedvesebb budapesti kornyekemen, rovom az utcakat kilometerszamra, es pillanatokra megallok fenykepeket loni.
2021. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!