Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik felnőtt korukban nevet cserélnek?

Figyelt kérdés
Van közöttetek olyan, aki felnőtt korában nevet cserélt? Milyen volt az eredeti neve és miért akarta megváltoztatni?
2021. márc. 22. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Semmit nem gondolok róluk, biztos meg volt rá az okuk.
2021. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Kellene erről bármit?
2021. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Egy ismerős azért változtatott, mert c-típusú neve volt. Azt hozzá kell tenni, hogy el is költözött (nem ezért természetesen), mert ugye ha maradt volna akkor semmi értelme. Városban igen, de ez falu.
2021. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nevet változtattam, mert sose tetszett az eredeti.

Apámmal amúgy se volt jó viszonyom, így legalább le is tudom tagadni a családját.

2021. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel abszolút nem gondolok róluk semmit. Kéne?
2021. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy csaj, aki művész akart lenni, ezért megváltoztatta a nevét (nem fogta fel, hogy mi is az a művésznév)


Nem jött be a művészkedés, ezért a sok papírmunka meg kifizetett összeg után nemsokára visszaváltoztatta.


Na ő fura, de ennyiben ki is merül a véleményem. Amúgy meg abszolút támogatom, mert születésekor nem dönthet a nevéről, ha nem tetszik akkor válasszon másikat.

2021. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Én rövidítettem a nevem.

xxxxxxxxxxxx-yyyy zzzzz iiiiiii ből lettem yyyy zzzzz. Egyszerűbb lett az életem :D

2021. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Én cseréltem, legalábbis hozzá adtam egyet. Mivel büszke vagyok a zsidó származásomra, ezt szerettem volna így is megmutatni.
2021. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én visszakértem az eredeti családnevemet. Vissza is adta Göncz Árpi bácsi isten nyugosztalja!
2021. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

mit gondoljak róluk... mondjuk azt, hogy nem jött be nekik a szülők által adott név?

majd egyszer én is meg fogom, csak előbb szereznem kell egy olyan állampolgárságot, ahol normális az utónévkönyv. nem is szeretem, nem illik hozzám amivel szültek, meg nem is praktikus nemzetközi viszonylatban

2021. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!