Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék túllépni valakin,...

Hogy tudnék túllépni valakin, aki nagyon idegesít?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban aki a legjobb barátnőm volt 3 évig, viszont a viselkedése eltaszított tőle. Állandóan a pénzéről dumál (apja pénze persze), h ezt rendelte azt rendelte, önimadó, irritáló és beképzelt lett. És a legidegesítőbb benne az h olyan akar lenni mint én, pontosabban jobb akar lenni mindenben. Mindenben másol!! Másolja az instagram oldalamat (biot) állandóan, olyan storyt rak ki mindig, hogy az ember irigy legyen, hogy milyen jó dolga van, meg online órán mindig ő akar megszólalni elsőként, (kiskedvenc akar lenni) pedig én szoktam általában csak ugye neki is meg kell szólalni ilyen nyávogós hangon.


Most hirtelen maximalista lett.. (én egész életemben az voltam, ő nem, de most hirtelen egyik pillanatról a másikra már ő is..) Vetet egy ugyanolyan telefont amilyen nekem van, (de persze pontos h több GB-os legyen az övé és drágább) meg különböző dolgokat is vesz ami nekem vab, sőt, MÉG A JÁTÉKOMBA LÉVŐ FARMOMAT IS MÁSOLJA ami már nagyon gyerekes és szánalmas, és emberek, ez már olyan szinten irritál, hogy mindennap idegeskedek rajta és csak tönkremennek tőle az idegeim..


Hogyan kéne lesz*rnom, és élhessem tovább az életemet?😣 Mindenki mondta h ne foglalkozzak vele, mert szánalmas (mindenki utálja a baráti társaságomban) de nem tudom egyszerűen figyelmen kívül hagyni.. Ti mit tennétek a helyemben?



2021. márc. 24. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ő idegesítő, te döntesz úgy, hogy ideges leszel.
2021. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!