Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges az, hogy már 19...

Lehetséges az, hogy már 19 évesen őszül a hajam? F

Figyelt kérdés

Ma kitéptem a sötétbarna hajamból egy világosabb színű hajszálat, ami szinte már őszhajszálnak mondható. Nagyon megijedtem első ránézésre, mert nem szeretnék már huszonévesen megőszülni, durva lenne.

Lehetséges, hogy ebben a korban csak a hajszínem változik meg, vagy tényleg őszülök?



2021. márc. 24. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Simán. Egy ismerősöm már 16 évesen is folyamatosan egyre több ősz hajszállal gazdagodott. Valószínűleg a stressz + genetika a oka. De ne aggódj, nem fogsz néhány év alatt teljesen megőszülni. :)
2021. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen, lehetséges.

Én 17 évesen kezdtem őszülni, most 36 vagyok és ha nem festetném, már tiszta ősz lenne.

36/N

2021. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Persze,semmi akadálya nincsen.
2021. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Anyukám 20 évesen tejfehér ősz volt, én most 26 évesen kezdtem el őszülni.
2021. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, lehetséges, nem egy példát láttam rá.
2021. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 11 évesen szedegettem ki a hajamból az ősz szálakat. Akkoriban rohadt stresszes voltam, gondolom az is közrejátszott. Amikor ez elmúlt, az ősz hajszálak is eltűntek.


Most 23 éves vagyok, megint nagyon stresszes vagyok, bár nem annyira, mint 11 évesen. Megint találtam pár ősz hajszálat. Lehet, hogy megint a stressztől, de nem biztos, mert anyukám is korán kezdett őszülni, és az öcsémnek hátul egy foltban tiszta fehér a haja.


Ezen amúgy nem aggódok, nekem kifejezetten tetszik az ősz haj. :)

2021. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
19 éves lány vagyok, nekem is évek óta őszül. Mondjuk ezt nálam a stressz okozza.
2021. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem van egy ősz hajszálam 18 éves korom óta most 23 vagyok de szerencsére több még nincs szóval egy szálltól még ne ilyedj meg lehet évekig nem lesz több.
2021. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!