Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetségesnek tartjátok, hogy...

Lehetségesnek tartjátok, hogy aki kiskamaszként ( mondjuk olyan 11-13 évesen) "falta az életet", fiúzott, csúnyán beszélt, stb. ,14-15 éves korára megváltozzon?

Figyelt kérdés

Elméletben érdekel a kérdés, szerintetek van/ lehet ilyen?

Megváltozás alatt azt értem, hogy visszafogottabb, lányos(nőies, nem sokat csúnyán beszélő), szerény, félénk legyen.

Előre is köszi a válaszokat! :)



2015. febr. 16. 18:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Már eleve az gáz, hogy valaki 11-13 évesen falta az életet és fiúzott. Az ilyenekből 14 évesen nem lesz illedelmes hölgy, mert már le is írta magát az ismerősi, barátai körében. Mindenki szemében csakis egy nagy pofája szafka marad
2015. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem pedig mindenki azt csinál, amit akar. Ez a kor pedig "pont arra lett kitalálva", hogy az ember azt csináljon, amit akar. Ilyenkor mindenki próbálkozik - sokan sokféleképpen. Undorodom azoktól, akik ezért lehurrognak másoktól. Te sem vagy etalon, és ugyanolyan büdöset szarsz, mint mások.

Falja az életet, ha jól esik! Fiúzzon, ha jól esik! Tegye, ami jól esik! Magának feleljen meg. Felőlem az illemre is szarhat.


A konkrét válaszom igen, egyébként. Bárki csinálhat pálfordulást.

Én, például évente váltogattam stílust (hatalmas kontrasztokban), folyamatosan szívtam magamba a dolgokat, hogy megtudjam, ki vagyok és mit akarok.

2015. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
#2 hát gratulálok... Végül is sz#rjunk mindenre nem?
2015. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
#3 Konkrétan mi a problémád?
2015. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Jaj, nyugi.:)

Egyébként én is affelé hajlok, hogy lehetséges. Mondjuk ez nem feltétlen tojás a világra szerintem.. Csak a lehetőség megadása az embereknek a változ(tat)ásra.

2015. febr. 16. 18:47
 6/22 anonim ***** válasza:

"Undorodom azoktól, akik ezért lehurrognak másoktól."


Oké, de azokról mi a véleményed, akit azért szólnak le, mert nem fiúzik, nem falja az életet stb.? Tőlük is undorodsz? :)



Amúgy szerintem lehetséges, de nagyon kevés esetben történik ez meg.

2015. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Időpont ma 18:30

Ennyire ne legyél már ostoba! 11 évesen ne a fiúzáson járjon a kisgyereknek az esze, és ne csinálja azt ami jól esik neki. Ez nem az a kor, nem 16-18 évesekről beszélünk!

11 évesen még nagyon gyerek, jóformán játék babáznia kéne és nem fiúznia. Az aki szerint ez normális az egy idióta.

2015. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hát konkrétan az a baj, amit a 7 es is elírt, de azt hittem ez egyértelmű.

Ennyi idősen még olyan szinten lehet befolyásolni bárhogyan egy gyereket, hogy biztos nagyon jót tesz, hogy azt csinál amit akar, meg fiúzik össze vissza.

Ezekből lesznek aztán az ilyen nagypofájú ekkényeztetett rib#ncok, tisztelet a kivételnek.

2015. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
leírt* és elkényeztetett*
2015. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

#6 Azoktól is.

#7 Te ne legyél ostoba. 2015 van, Csipkerózsika, ideje felébredni és haladni a korral. Ma már felgyorsult minden, fel kéne fogni és alkalmazkodni.

#8 Nem feltétlenül az a jó, helyes, követendő, amit te jónak, helyesnek, követendőnek képzelsz. Ez mindkettőtöknek szól.

Külön neked, másrészről, a hozzáállásod ("Ezekből lesznek aztán az ilyen nagypofájú ekkényeztetett rib#ncok...") röhejes. Nyomatod ugyan azt az ostoba, balfsz szöveget, amit a többiek. Mintha bármi közöd lenne a másikhoz. Ha nagypofájú, mi a tököm van? Nem bírsz vele? Nem tudod kezelni az ilyen embereket? Gyenge vagy. Akkor fordulj el, menj tovább, keress másokat. Ha elkényeztetett? Nézz tükörbe. A seggedet mereszted egy székben, egy fűtött lakásban, a monitor előtt. Ha ribizli? Fáj, hogy pont a te farkadon nem táncol? Vagy az fáj, hogy nem egy beszari, prűd fapina, és meri vállalni, hogy szeret szexelni, mert szexelni jó? Szexelni jó. Szexeljen, cseszd meg. Akivel, amikor, ahogy akar.


Mintha karót dugtak volna a seggetekbe.

2015. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!