Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi vezethetett odáig, hogy...

Mi vezethetett odáig, hogy Elliott Rodger azt tegye amit?

Figyelt kérdés
[link]

#Elliott Rodger
2021. márc. 24. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy adag elmebaj, plusz a tény, hogy egy olyan társadalomban nőtt fel, ami azt hangoztatta, hogy a hozzá hasonló emberek megkaphatnak akármit, amit csak akarnak - beleértve a nőket. Amikor meg az a beteg agyú szerencsétlen rájött, hogy hiába veri magát, akkor sem garantált, hogy bárki is vonzódjon hozzá, akkor kiborult nála a bili.


Amúgy szerintem nem feltétlenül az a kérdés, hogy miért tette elliot azt, amit tett, mert ez megtévesztő lehet. Az szerintem jobb kérdés, hogy mások, akik hasonló helyzetben vannak miért nem tesznek ilyeneket. Pl nemigen hallasz női sorozatgyilkosokról (tény, hogy léteznek, de 100 férfi sorozatgyilkosra jut 1 nő) még annyira sem hallasz meleg sorozatgyilkosokról, sőt, ez a sorozatgyilkososdi úgy általában amerikai jelenség; ha rákeresel statisztikákra, akkor úgy tűnik, hogy Amerika jócskán megelozi a világ többi részét a sorozatgyilkosok számának arányában.

Szóval mi különbözteti meg az elliothoz hasonlóakat a világ többi részétől?

2021. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A torz, állatias, végtelenül önző és velejéig rohadt személyisége.
2021. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre szerintem pszichiáter tud/tudna kielégítő választ adni, mivel a srácnak mentális betegsége(i) van(nak).
2021. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, csúnya dolog azt mondani, de az, hogy már eleve súlyos mentális betegségei voltak, csak kellett vmi, ami a szadista énjét "triggerelte".
2021. márc. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!