Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnál, ha utcáról...

Mit csinálnál, ha utcáról kerített 10 random emberrel kellene leélned 4-5 hónapot bezárva ?

Figyelt kérdés
Mint a Való Világban. Be lennétek zárva, közös fürdő, wc, háló stb...

2021. márc. 25. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
A VV-ben senki sincs bezárva, bármikor el lehet hagyni a lepravillát.
2021. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
voltam kolis 2 évig, imádtam :D ugy 200-an voltunk.
2021. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Mindenkivel megpróbálnék jóban lenni, majd egymás ellen uszítanám az embereket, kihagyva az egészből magamat.
2021. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Tony Starkosra venném a figurát.
2021. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg szöknék vagy öngyilkosság. Nem bírnám szerintem. Albérletbe is azért nem tudok menni mert egyedül drága de mást meg nem bírok elviselni. Még a saját rokonaimat se sokszor.
2021. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Voltam katona 1 évig... :)
2021. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam katona és kollégista, de a kettő között elég nagy különbség volt, nem mindegy, h 16 férfi van egy helyen vagy 3 férfi egy szobába. A 3 idegennel még össze lehet baráátkozni, 16tal már nehezebb inkább elviselitek egymást. 10 ember is sok. 1-2 még opcionális, sajnos én is nehezen viselem az idegen embereket és én is nehezen viselhető vagyok.
2021. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát akkor nagy szívás lenne, mert tuti hapsikat fognék ki, és nem nőket.
2021. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Én is voltam kollégista 5 évig, de azért egy jó nevű egyetem kollégiumában lakók kicsit más metszetét képezik a társadalomnak, mint random emberek az utcáról :D Azért nem mindegy, hogy a szaktársaiddal meg haverjaiddal közösködsz, akikkel jóban vagytok, vagy valami tök más korú, érdeklődésű és kultúrális szintű emberekkel...
2021. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!