Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdekkapcsolatnak számít az,...

Érdekkapcsolatnak számít az, ha csak azért szeretnék sürgősen találni magamnak valakit, hogy végre kiszabaduljak a kalitkából amiben élek bezárva élek?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, és nagyok elkeseredett, kétségbeesett.

Utálom ezt az egész várost, megyét ahol élek. Semmi esély arra, hogy valaki önálló életet kezdhessen, semmi lehetőség semmire sem, ez minden áldott nappal lepusztultabb.

Magányos vagyok nem egyszerű szinten. Barátaim össze-vissza szanaszét mindenfelé, alig látom őket. Egyedül sajnos nem tudok semerre sem menni, mindjárt könnyebb valakivel. De az Istennek nem találok senkit, és már az vált elsődleges szemponttá az ismerkedésben, hogy ki az aki eljönne velem. Sok ismerősöm is itt lenne még, ha nem lenne neki párja, vagy valami ismerőse. Sokan így jutottak fel Pestre, vagy külföldre. Én egy magam sajnos már kevés vagyok ehhez! Barátnőimmel sem tudok menni, ők sem nagyon tudják megoldani, mindenhez pénz kell. Innen meg hiába keresek fenn munkát, a kutya sem áll velem szóba, ha nincs ottani lakcímem. Ennek az egésznek az lesz a vége, hogy egy szemét érdekember leszek, mert már nem bírom tovább! Nekem már az sem számít ha nem leszek sosem szerelmes, csak valaki segítene már nekem! Bár úgy lenne a legjobb, de hát....

Olyan jó lenne végre kiszabadulni innen, szárnyaim lehetnének már és nem gyökereim! De úgy látszik egy pancser balfék vagyok, hogy senkit nem találok. Nem tudom mások, hogyan csinálták, de mégis akadt nekik olyan ember akiből még hasznot is húzhatnak duplán. Nem csak szerelmesek, de el is tudták innen húzni a csíkot.

Nem így akartam de már elhatalmasodott rajtam ez az egész állapot!

Eddig rendes voltam, aranyos, kedves, de sokra nem mentem vele. Talán ha egy szemét érdekember lennék, vagy prostinak állnék, vagy elmennék rúdtáncosnak, többet elérnék ebben a rohadt életben.

Bár ott még azért nem tartok.

Persze nem kötném az illető orrára aki mondjuk közeledne felém, hogy milyen gondoltaim vannak, sok a hátsószándékom.

De már nem érdekel ki mit gondol. Még így is túl jó ismer vagyok, ennyi belefér, a boldogságom érdekében!

Kívülállóként kérdem tőletek, ez csúnya dolog?


2014. ápr. 24. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hol laksz vagy hova mennél?
2014. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát elég rossz úton akarod elérni a "boldogságod". Megértem a helyzeted, de így nem a boldogság felé robogsz, hanem a totális üresség felé.
2014. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ennél üresebb már nem lehetek amilyen most vagyok.
2014. ápr. 24. 20:01
 4/14 A kérdező kommentje:
Most nézem miket írtam. Túl jó ember vagyok lett volna :) már írni sem tudok, de jó :)
2014. ápr. 24. 20:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit tudnék én segíteni neked?
2014. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen egyertelmu hogy erdekkapcsolat lenne. Ami nem lenne hosszutavu. Nem minden ferfi viselne el hogy a no csak erdekbol van vele, kihasznalja, de szeretni nem szereti. Kicsit korabban irod ki ezt a kerdest kijohettel volna Angliaba. ( Erdekkapcsolatoknak nem vagyok a hive, de legalabb en meg kihasznaltalak volna a szex teren)
2014. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ismerkedj pesti emberekkel nem szex témában/val, mondd el nekik őszintén, hogy mit szeretnél (megélhetést), és biztosan akad valaki, aki segít.

vannak üres lakások, vagy akik bérlőtársat keresnének, akár megadhatod az ő címét is, de csak interjúra utazol fel, és szüleidnél élsz... próbálj meg kicsit kreatívabb lenni és a "dobozon kívül" gondolkodni.


habár pesten sem könnyű megéli, biztosan több lehetőség van, mint vidéken.


azt szerintem amúgy is tudja a férfiak többsége, hogy a nők többsége érdekből(is) "szereti" őket. itt is nagyon sok lány van, aki prostitúcióból fizeti az egyetemet, illetve külföldre utazik prostituáltnak, vagy érdekből házasodik.


csúnya vagy sem, mindenki szeretne megélni valahogy.

2014. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De hiába mondok egy ottani lakcímet, ha nem is lakok ott. Nem járhatok fel nap mint nap innen oda dolgozni. Előbb ottani lakcím kéne, és az, hogy tényleg ott is lakjak. Ezen a lakótárs dolgon én is gondolkoztam, de amilyen emberek vannak.... Trehányak stb..

Legalább kicsit jó lenne ismerni azt, akihez odaköltözik az ember.

Meg aztán ha lakótársat keresnék is, csak lányt, mert lány létemre nem fogok összekötözni fiúval. az elég kínos lenne.

Itt meg aztán végképp nem keresek semmit, már csak a hatos kommentelőből is kiindulva, eltekintenék a dologtól.

Tiszta pszichopata lehet az is. Most jön itt azzal, hogy neki hiánya van, de nem kérdezte senki. Nem bírja elviselni, hogy nem ő van a középpontban.

Azért egy jöttment semmirevaló idiótával sem akarok kezdeni csak azért, hogy ne itt legyek! Úgy gondoltam, hogy azért nagyjából jó lenne ha normális is lenne, de itt meg nem igen találni olyat aki rendes is, és menni is.

Köszönöm a válaszokat!

Neked is te angliai pszichopata!

2014. ápr. 25. 19:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzaallassal egy orok senki maradsz.
2014. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez troll kérdés, hanyagoljuk.
2014. ápr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!