Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tennem, hogyha sok...

Mit lehet tennem, hogyha sok emberrel együtt rámjön egy feszélyezés és szorongás meg félelem, zavarodottá is válok, persze nem mindig, de hogy lehet ezt végleg megszüntetni?

Figyelt kérdés

Esetleg aki hasonlóan nem tud közösségben kikapcsolni, és sikerült neki: megírná, hogyan sikerült esetleg megoldani ezt? Pótcselekvéseim is vannak, leginkább az, hogy többször megnézem hogy megcsináltam egy dolgot? Vagy kétszer ugyanazt megcsinálom. Van olyan is hogy valamit kihagytam és eltúlzok egy másik dolgot (munkában mai napig ami feltart nagyon a ez a következetlenség és magánéletben is nagyon sok hibát csinálok)? A környezetemben még képes vagyok kiszolgáltatottá válni, hogy lehet még ezt a zavarodottságot száműzni? Korábban nem voltam ilyen figyelemzavaros ez fontos. Kizárt hogy ez egyedüli probléma.


Tehát hol keressem a probléma gyökerét és min gyakoroljak, hogy száműzzem ezt. Ez a dolog nagyon sok mindenre kiterjed és nem tudom az istenért sem megtalálni ezt legbelül, mi okozza.


Bármilyen megoldás érdekel, hogy hogyan lehet ezt megoldani. Főként, hogy merre lehet ezzel továbbmenni. Köszönöm előre is.


2021. márc. 26. 00:29
 1/1 anonim válasza:
Pszichológus
2021. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!