Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok? Még mindig...

Mit gondoltok? Még mindig mérvadó az ember származása egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én és a férfi akivel egyre szorosabb a viszony közöttünk, munkatársak vagyunk. Ő 6 évvel idősebb nálam, viszont én félvér roma vagyok. Ő pedig korábban szélsőséges volt. Ám mégis úgy érzem, valami alakulhat, erre ő is utal jó párszor. 21 éves/ L
2021. márc. 26. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
én sem teljesen sem fél cigánnyal nem járnék, de sokaknak belefér ez a dolog
2021. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt félcigány barátnőm, tök büszke volt a kultúrájára és én is sokat tanultam róla. Szerintem nem számít már.
2021. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miben nyílvánul meg a félvér roma? Most attól, h fekete a hajad, barnább a bőröd még nem kell romaként viselkedned és mondjuk 5 cmes arany fülbevalót hordani se. :)

Egy nő lehet szép magyar is, ha úgy viselkedik mint egy tanyasi paraszt(nem sértés)

2021. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Igen. A cigányból sosem lesz ember.
2021. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak: Sem öltözködésben, sem beszédstílusban, életstílusban nem nyilvánul meg a származásom. Egyetemista vagyok az ELTE ÁJK-n,csupán a barna haj, szem és kreol bőr ami alapján észrevehető a romaságom.
2021. márc. 26. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"Még mindig"? Szerintem intelligens emberek számára ez sosem volt mérvadó. Kulturáltan írsz, tanulsz, dolgozol - szerintem ezek számítanak. A családjáról senki nem tehet.
2021. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit, hogy nekem nagyon bejönnek a roma lányok, úgyhogy én is járnék veled.
2021. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!