Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kitöltöttétek az Alignment...

Kitöltöttétek az Alignment tesztet? Nektek mi jött ki? Szerintetek mennyire hiteles ez?

Figyelt kérdés

[link]


Kitöltöttem és nekem Chaotic Neutral jött ki, ami reális lehet, tekintve, hogy individualista vagyok. Nem szeretem a beszabályozottságot, emberileg pedig se jónak se rossznak nem nevezném magam, vannak néha jó cselekedeteim és sok hibát is elkövetek, elég egocentrikus vagyok, főleg magamnak akarok jót, ártani viszont nem ártanék és nem is akarok rosszat senkinek, de nem azért mert annyira jófej lennék, csak szimplán felesleges energiapocsékolásnak tartanám.


2021. márc. 27. 14:56
A kérdező szavazást indított:
Lawful Good
Neutral Good
Chaotic Good
Lawful Neutral
True Neutral
Chaotic Neutral
Lawful Evil
Neutral Evil
Chaotic Evil
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a true neutral jött ki és teljesen illik rám a leírás. Sosem köteleződtem el semmiféle ideológia, vallás vagy más dolog alapján szerveződő csoporthoz.
2021. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanannyi jött ki a true és a chaotic neutral-ra, de korábban kitöltöttem és akkor egyértelműen Chaotic Neutral voltam.
2021. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lawful Neutral (nem sokon múlott hogy True Neutral legyek).

Individualista vagyok de tudom hogy bizonyos fokú rend és törvényesség kell ahhoz hogy az egyén bármiféle érdekei érvényesülhessenek. Nem akarok vadnyugatot de mindenki életébe mindenben beleavatkozó elitet se, és küzdök ha kell (és ha tudok) hogy a két véglet között félúton maradjon a közösség.

2021. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a tesztet, de kíváncsivá tettetek, ne haragudjatok hogy megkerdezem, de ez milyen típusú teszt, mit lehet róla tudni?
2021. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!