Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kitöltöttem most egy menzás...

Kitöltöttem most egy menzás IQ tesztet csak unaloműzésképp és 105 jött ki, úgy hogy kb.20%át betippeltem, akkor mennyivel lehet több kb? Tudtok hasonló teszteket?

Figyelt kérdés
Nem merem újra megcsinálni, mert az már nem olyan hiteles, de ez se igazából, mert fáradt vagyok és trehányul csináltam meg. Tudtok esetleg ehhez hasonló minőségi tesztet?
2016. márc. 23. 23:44
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
105 az átlagos, én nekem rendesen nem tippelve több jött ki. mondjuk tippelni lehet azért is mert nem gondolkozol rajta meg azért is mert nem tudod :D
2016. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Amelyik ránézésre nagyon nehéznek tűnt annál csak nyomtam egyet és viszlát, nem is úgy ugrottam neki hogy most akkor kiderül mennyi az IQ-m csak kíváncsi voltam milyen egy ilyen menza teszt... de most már érdekelne.
2016. márc. 23. 23:49
 3/23 anonim ***** válasza:

Ez a teszt több időt vesz igénybe de pontos eredményt ad. Szintén Mensa csak dán


[link]

2016. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ezt már megcsináltam, szintén eltrehánykodva. :D 115-20 között volt valahol, de 2 éve, szóval lehet hogy neki állok holnap kipihent fejjel.
2016. márc. 23. 23:55
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem 111 lett, úgy, hogy hogy az első feladatot félrenyomtam, hogy fáradt vagyok, és nagyon kellett pisilnem. :) Én is azon tűnődöm, más körülmények között milyen lett volna. De nyilván ez is az intelligenciát mutatja, hogy ne éjfélkor töltsünk ki IQ-tesztet. :) Mindegy, mivel ez még nem olyan szint, ami kimagasló lenne, igazából mindegy az a néhány pont.
2016. márc. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Találkozott már valaha valaki olyan emberrel akinek 100 alatti intelligenciája van?


Definíció szerint 100-nak kéne lenni a középértéknek ehelyett még sose láttam olyan hogy valaki alatta legyen, pedig a népesség felének ott kell lennie.


Szerintem félre van kalibrálva mind, hogy mindenki okosabbnak érezze magát az átlagnál.

2016. márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy a legunintelligensebbek ritkán töltenek ki effélét... De én is hallottam a magam idejében (amikor még a Mensa HungarIQa tagja voltam), hogy a teszt túl optimista. Nem tudom, ebből mi igaz. Nekem >155 jött ki, nem is érzem magam hű de alacsony IQ-júnak (de zseninek sem), nagyon alacsony bizonyára nem lehet.


Most arra extrapolálni, hogy 20% tipp volt, kérdező... Te jobban tudod, hogy nehéz volt és úgyis kis eséllyel ment volna szerinted vagy csak untad, de egyik esetben sem lehet megmondani, hogy mi lett volna, ha. Ezért kell normálisan csinálni s remélni, hogy a teszt jó.

2016. márc. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Olyan országban élünk, ahol az átlag, az összes ország átlagánál kissé magasabb és egy bizonyos réteget nem érdekli az IQ, ők nyilván nem jönnek ide nagyzolni.
2016. márc. 24. 00:22
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudom durva ötlet, de... mi lenne, ha kitöltenéd a tesztet, ha érdekel az eredmény?
2016. márc. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Kitöltöttem nagy nehezen, az eredményem:


[link]


Hát menza tag ugyan nem leszek, de egész jó így éjjel fél kettő fele és a 105-nél jócskán több. :D

2016. márc. 24. 01:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!