Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Járnátok színész lánnyal?

Járnátok színész lánnyal?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Nem olyan rég (<2hónap) össze jöttem egy lánnyal. Tényleg fullos külsőre, a személyisége is megnyerő, kedves meg minden. Azonban színészkedik egy színházban és most olyan jelenetet kapott, hogy smárolnia kell egy palival. Elmondtam neki, hogy nem örülök neki, de ilyeneket mondd, hogy ez csak munka, meg csak szájra puszi meg ilyenek, meg, hogy semmi érzelem... De mégis rosszul esik. Én is mondhatnám fordítva, hogy lesmárolok valakit és azzal mentem magam, hogy de semmi érzelem. Ezen kívül minden szempontból főnyeremény a lány. Most hagyjam emiatt ott? Ti mit tennétek?


2021. márc. 27. 20:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha emiatt hagyod ott, akkor nálad valami baj van.

Ez a munkája, ember!

2021. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a hasonlatod, te nem azért smárolnál, mert kell és ezért kapod a fizetésed.

Önmagában nem ezzel lenne problémám valószínűleg, hanem inkább, hogy bármennyire jó a személyisége, nem illenénk össze.

2021. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy színészkapcsolat mindig nagy kihívás, nem csak emiatt. Neked ez nem való.
2021. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
Ha mindenki így gondolkozna egy színész se lenne házas. Ha nem bírod ki, szakíts vele, mond meg neki, hogy nem tudod ezt kezelni és kész. A csajnak ez a munkája akár tetszik neked akár nem. Elég gerinctelen lenne a munkája miatt “bosszúból” lesmárolni valakit. Elég gyerekes vagy.
2021. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
73%
Szegeny csaj. Rohadt egy unalmas fiucska lehetsz.
2021. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
76%
Onbizalomhianyos, feltekeny kisfiu vagy.
2021. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

#2! Akkor neked is rosszul esne, ha jól értem azért nem illenétek össze?


Az önbizalmammal nincs gond. Nem mondanám magam nagy képűnek, de amit akartam a világon azt elértem. Tudnám, hogy úgy is találnék mást, de én őt szeretem. És pont emiatt rossz, mert végülis ez egy intim dolog, ami csak a párodra tartozik. Olvasom a kommenteket, látom valakinek ez nem probléma. Hát nem tudom... Valószínűleg nem gondoltam ennyire bele, hogy ez lesz, pedig tudtam mivel foglalkozik.

2021. márc. 27. 20:54
 8/33 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Félnék, hogy az ágyban csak megjátszaná magát :P
2021. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

#7: "Önmagában nem ezzel lenne problémám valószínűleg"

Ebből mi nem volt érthető?

Egyébként a fő probléma az lenne, hogy én eléggé introvertált vagyok és szeretem a nyugodt, otthonülős estéket, laza hétvégéket. Hétköznap kora reggeltől dolgozom, így sem a bioritmusunk, sem a személyiségünk nem illene össze egy színésszel


#2

2021. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Én színész vagyok. A filmekben és a színházban látott csókjelenetek legtöbbször nem valódi csókok. Megvannak rá a módszerek, hogyan kell úgy csinálni, olyan szögben állni a színpadon vagy olyan szögből kamerázni a jelenetet, hogy úgy tűnjön, mintha torkig benne lennének egymás szájában, miközben valójában szinte alig érnek egymáshoz.
2021. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!