Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jártál már pszichológusnál? M...

Jártál már pszichológusnál? Milyen volt? (Részleteznéz hosszabban) Érdemes el menni hozzá?

Figyelt kérdés

Első pszichológusnál maradtál mindvégig?

Ha nem volt tökéletes a pszichológus hányadik volt számodra a tökéletes?

Miben segített számodra?

Megéri-megérte hozzá járni?

Meddig kellet hozzá járnod és milyen gyakran jártál hozzá?

Tudnál esetleg egy pszichológust ajánlani?



2021. márc. 28. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
99%

Sokszor már az is segít, ha van, akinek elmondhatod a problémádat. Ugyhogy ilyen szempontból jó lehet.

De ami fontos, hogy soha nem a pszichológus fogja megoldani a problémádat.

Ő sokszor csak hallgat, és kérdéseket tesz fel, de nem mondja meg , hogy mit kellene tenned.

2021. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, jártam. Van, aki jól, értelmesen viszonyul a másikhoz, van, aki inkább csak vagy kihasználja-, vagy leszedálja az ügyfelet.

A lényeg azonban az, hogy mindig "nekem" kell elindulni az úton, "nekem" kell akarni, lépéseket tenni: ő csak motivál a változásra.

2021. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, iskolai beilleszkedési probléma miatt. Nem segített, azóta se vagyok túl nyitott.
2021. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Juhhúj én mennék de csak poénból. Eljátszadoznék vele 😂
2021. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Jóval több mint 10 nél voltam, A nagyrészük pénzéhes kókler, nagy nehezen találtam egyet aki foglalkozik is velem.
2021. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológia eléggé megfoghatatlan terület, szerintem jó pszichológust találni olyan nehéz, mint párt találni. Persze bárkihez elmehetsz, aki a sablonok alapján kategorizál és szintén sablonok alapján tanácsot ad. De nem tudsz mit csinálni, próbálkozni kell. Lehet, hogy neked az elsővel szerencséd lesz.
2021. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Ötös vagyok. Kérdezem: Miért lettem lepontozva?
2021. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem öt pszichológusom volt. Az első három néhány alkalom volt. Az ötödik valamit használt.


Szerintem nagyon rossz, hogy mindig mindenki az anyjával való kapcsolatra koncentràl.


Procastinálom a szaldogámat? Szülői kapcsolatok.

Túl nehéz az egyetem, minden hétvégén tanulni kell? Milyen volt a kapcsolatom az anyámmal?

Kiégtem a munkahelyemen, meghalt két rokonom egy év alatt és hitel miatt nem mondhatok fel? Beszéljek a csalàdi kapcsolataimról, milyen volt a kapcsolatom a szüleimmel?

2021. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsonel vagyok, ket eve jarok hozza. A legjobb dolog az eletemben. Segit megerteni sajat magam. Meghallgat, a kerdeseivel segit megerteni, azonositani,hogy mit erzek. Nem mondja azt, hogy mar megint egy regi traumamon ragodok, hanem segit feldolgozni. Hamarabb rajott, hogy miert nem akarok parkapcsolatot, mint en. Nagyon sokaig ellenkeztem emiatt, most mar belatom, hogy igaza volt. Iszonyatos nyugalmat araszt magabol, amit automatikusan atveszek. Figyelem, ahogy figyel, es ebbol is sokat tanultam. Segit a munkahelyi gondokban is.

Nekem nagyon sokat jelentenek ezek az alkalmak. Neha borzasztoan neheznek erzem, es csak kapkodom a fejem. Igen, eleg gyakran elojon a csalad is. A csaladi minta meghatarozo.

2021. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!