Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a kedvenc érdeklődési...

Mik a kedvenc érdeklődési köreitek?

Figyelt kérdés
Mi az amiről a legszívesebben beszéltek? (Bármi lehet, tudományág, egy sorozat, akármi)

2021. márc. 28. 16:13
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy nemet és kort is írjatok, légyszi, ha publikus persze.
2021. márc. 28. 16:14
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Szidni szeretek másokat
2021. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Partnerfüggő.

Scifi/fantasy filmekről, matekról, programozásról, zenélésről, játékokrol, társasokról, magánéleti problémákról, nyelvről, történelemről, jövőről.

Attól függ, hogy a beszélgetőpartnerrel mire hangolodunk rá.

30/F

2021. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Partnertől függ, hogy milyen téma kerül elő, kultúrális vagy tudományos témák, érdekességek.
2021. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Sorozatokról és filmekről szerintem bárkivel el lehet beszélgetni. Velem könyvekről és animékről is. Főként a fantasy és a romantikus műfaj kedvelője vagyok, így ezen belüli témájúak érdekelnek a leginkább, de ha van kellő intelligencia bennük, akkor jöhet más műfaj is. A közelebbi barátaimmal az életünk. A velünk történő események is főbb témák szoktak lenni. Eléggé benne vagyok a nyelvtanulásban, így (nyelvtől függetlenül) arról szívesen beszélgetek, osztok meg tapasztalatokat, ilyesmi. Érdekelnek a különböző kultúrák, az utazás, így ha valaki járt külföldön (főleg olyan helyen, ahol én még nem) azok élménybeszámolóit mindig szívesen hallgatom. Imádom a pszichológiát, így ez a téma nálam mindig befutó, beszélek én pszichés betegségekről vagy csak szimpla emberi viselkedésről is szívesen. Emelett pedig még elég sok dologról, ami csak úgy jön. A 2.világháborúról, szociális problémákról, a gazdaságról, megújuló energiákról meg hasonlókról (pl, hogy a biogáz mennyire jó dolog-e, hisz növeli valamennyire az éhezést). Összefoglalva nálam a fentebb lévő dolgok a főbb témák, de bármiről elvitatkozom, ami érdekesnek tűnik, ha jó a vitatkozó partnerem.


16/lány

2021. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Csillagászat, történelem meg valamilyen szinten a politika


16/f 🙃

2021. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. márc. 28. 16:29
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem asztrológia, filmek/sorozatok, főzés, kaják, emlékek, személyiségek, szokások, összeesküvés elméletek, ilyesmi

19l

2021. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
sci fi filmek, videójátékok, sport, történelem, autók, csillagászat
2021. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
A fiatal tinilányok és a bulizás. 20F
2021. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!