Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » T.i sem tudtok jol aludni ha...

T.i sem tudtok jol aludni ha telihold van?

Figyelt kérdés
En utalom a teliholdat, mert olyankor sosem tudok rendesen aludni, talan egy kicsit a kedvemet is elcseszi (nem tudom miert) olyan furcsa, rossz erzesem van tole es ugy alapjan veve nem hat ram jol.🤔😕 Ti hogy vagytok vele? Szeretitek? Vagy nem izgat titeket, nincs ratok semmilyen hatassal? Remelem nem csak en vagyok ezzel igy. Ja meg ha kicsit beszurodik a fenye az ablakon akkor az meg kifejezetten idegesit...

2021. márc. 28. 22:38
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Most ezt is csak azert irtam ki mert telihold van es eszembe jutott...
2021. márc. 28. 22:38
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Ohh, akkor ezért nem alszok még...:D
2021. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Én is így voltam vele, egészen addig amíg be nem költöztünk a mostani lakásunkba. Itt megszűnt, mivel itt nem látom a Holdat. Tehát pszichés eredetű képzelgés volt, ahogy valószínűleg nálad is, mivel nincs hatással az emberre (érezhetően) a Hold állása. Ne foglalkozz vele, sötétítsd az ablakokat és kész.
2021. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Néha előfordul. De most az óraátállítás viselt meg, pedig soha nem szokott. Korán ébredtem, aztán délelőtt elaludtam, és egész nap nyomott állapotban voltam. Lehet, hogy teliholddal kombinálva jött ki rosszabbul.
2021. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%
Szerencsére nem
2021. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Regebben beszurodott, de miota jo fuggonyunk van azota 1altalan nem. Viszunt akkor sem szeretem, mert valahogy olyankor szomoru leszek es csak almatlanul forgolodok es van egy furcsa erzesem. Na mindegy, majd megprobalok aludni amikor mar ideje lesz (11-ejfel korul) de amugy most is az agybol irok de meg nem alszok, csak gyakorizgatok a takaro alatt. De azert megnyugtat, hogy nem en vagyok orult, stb... hanem azert vannak igy ezzel masok is. Koszonom a valaszokat!
2021. márc. 28. 22:46
 7/25 anonim ***** válasza:

Rám nem szokott hatással lenni, kifejezetten szeretem, ha éjszaka megvilágítja az ágyam és a falam.

A mai alvással szerintem ennek ellenére gondjaim lesznek, mert az óraátállítás miatt nem jön álom a szememre.

https://www.youtube.com/watch?v=kgwqqFo5c_I

2021. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Belénk van kódolva alapvetően, mert ilyenkor éberebbnek kellett lenni. Rám vmikor hat, vmikor nem.
2021. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

pont a szemembe süt, ha nem húzom le a redőnyt a hálóban.

Nagyon zavar.

2021. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy őrült. Csak amennyire anyósom. Ő se tud aludni teliholdkor. Meg akkor se ha a beállított 25,5°C-os szobahőmérséklet akár fél fokot is eltér. Meg akkor se, ha a páratartalom nem jó neki. Meg akkor se, ha kicsit több zaj van a kelleténél. Tavaly egyszer 3 napig nem tudott aludni egyhuzamban, kész zombi lett, mert az egyik ablaka megsérült, ezért nem lehetett rendesen becsukni. Így beszűrődött a kinti zaj (nyáron éjjel, mondhatom sok zaj van akkor), befújt alatta a szél, a 25,5°C helyett volt 25°C, és kicsit szárazabb is lett a levegő....
2021. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!