Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy olyan embernek, akit csak...

Egy olyan embernek, akit csak kudarc ér az életében, mindenki utál és csak bántás éri, mi értelme léteznie ?

Figyelt kérdés
Mindent csak elrontok, elegem van már ebből az egész életből, egyszerűen nem nekem találták ki ezt az életet. Meg akarok dögleni...

2021. márc. 30. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
basszál be és kúrj le egy kurvát
2021. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak meg akarok szűnni létezni. Elég volt.
2021. márc. 30. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem már magam hasonlóan. Írj privátban ha szeretnéd kiönteni a szíved valakinek. Nekem az segített ha beszéltem róla :)
2021. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Add el a szerveidet és mielőtt meghalsz utald át nekem a pénzt oksi? Adok egy bankszámla számot ha benne vagy.
2021. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Azóta hogy vagy?
2021. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Picit jobban. De a tegnapi, keddi nap katasztrófa volt.. Óriási blama volt az egész.
2021. márc. 31. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki érzi így néha. Ha tartós és nem szűnik meg annak ellenére sem, hogy beszélsz róla valakinek, akkor van gond, akkor érdemes szakemberhez fordulni. Akkor depresszióról beszélünk.
2021. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is katasztrófa volt a keddi napom, de ez nem a világ vége, minden meg fog oldódni
2021. ápr. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!