Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért igyekeznek egyesek...

Miért igyekeznek egyesek mindenáron, a leghétköznapibb szituációkban is felhívni magukra a figyelmet?

Figyelt kérdés

Amikor tüsszentenek akkor igyekeznek minél hangosabbak lenni (és mindig vagy háromszor kell tüsszenteniük egymás után), csak úgy visszhangzik tőlük minden.

Amikor ülsz a nyilvános WC-ben, erre bevágtat az illető a melletted lévő fülkébe és vagy negyed órán át megállás nélkül Darth Vader-ként szuszog, néha nyög, köhögcsél, stb. (és persze szellent), az övét babrálja, bármit csak nehogy egyedül érezd magad az egyetlen helyzetben ahol igenis szeretnéd egyedül érezni magad.

Amikor hazaér akkor bevágja az ajtót és mindent nagy robajjal ledob. Amikor csuklik akkor jó hangosan teszi.


Sok ilyen kis apróság rendszeresen megtörténik és elkezded irritálva érezni magad az ilyenektől.



2021. ápr. 1. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Most komolyan azzal hívod fel magadra ezzel a kérdéssel a figyelmet, hogy arról panaszkodsz hogy más "felhívja magára a figyelmet" miközben csak éli az életét?
2021. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Te pedig az én figyelmemet hívod fel magadra a válaszoddal a kérdésemre amiben magamra hívom fel a figyelmet azzal hogy panaszkodok arról hogy más felhívja magára a figyelmet :D

De komolyan: nem arról beszélek hogy egyszer-kétszer megtörténnek ilyenek hanem rendszeresen, sokszor ugyanazoktól az emberektől. Lassú víz pedig partot mos.

2021. ápr. 1. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem te mizofóniás vagy kedves kérdező, azért akasztanak ki ezek a dolgok.
2021. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Ja, majd a kedvedért halkan fogok szarni!
2021. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Ertem a kerdezot, ezek azok az emberek peldaul, akik csorgo kulcs csomoval kozlekednek, feleslegesen hangosan beszelnek, a legegyszerubb dolgokat is probaljak nagy felhajtassal elintezni. Ez ilyen eroltetett fontoskodas a reszukrol. Valamilyen gyengeseguket kompenzaljak.
2021. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

A kerdezot nem kell felremagyarazni. Ertem, mire gondolsz. Vannak emberek akik pl nem is talalnak valamit viccesnek, de akkorat rohognek, hogy beleremegnek az ablakok. Anyuka vagy kutyas hiszterikusan sikolto hangon, vagy bazi hangosan affektalva nevelnek, es kozonsegnek szanjak jo esetben tudat alatt.

Ahogy nagyanyam mondta csuklas utan, na, itt vagyok. Ez van ebben.

2021. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Én is tudom miről beszél a kérdező. Engem is rohadtul tud irritálni. Az ilyen emberek az én környezetemben mindig feszültek, keresik a figyelmet, és sehogy sem tudnak tenni érte, mert nem értik, ezért csinálják ezeket.
2021. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Várja az ember, hogy felfigyeljenek rá, vagyhogy felvegyék telóra, hogy a netre rákerüljön.
2021. ápr. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na pont ezen gondolkoztam a napokban én is. Vannak emberek, akik, ha belépnek valahová, pl egy boltba, azonnal betölti a helységet a hangjuk, nem kiabálnak, és mégis...Legtöben menekülnek előlük, mert baromi idegesítő. Egyszerűen sok az ilyen ember, úgyértem, két perc alatt teljesen le lehet fáradi tőlük. Ha megfigyeled, ezek általában elég bunkó emberek.
2021. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!